![Printvriendelijke versie Printvriendelijke versie](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![Verstuur per e-mail Verstuur per e-mail](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/print_mail/icons/mail_icon.png)
Thibault Devoldere won vorig weekend de wedstrijd in Destelbergen met een knappe solo.
1. Je behaalde afgelopen weekend je eerste overwinning van het seizoen. Lang naar uitgekeken? Ja toch wel, het was inmiddels al 2 jaar geleden dat ik nog eens een wegwedstrijd kon winnen dus dan kijk je daar natuurlijk erg naar uit.
2. Hoe ben je in het wielrennen terecht gekomen? Ik was enkele jaren keeper maar werd dat plots beu. Wielrennen zit in de familie want niet alleen mijn vader, maar ook mijn opa en overgrootvader koersten. Ik werd dus meer en meer geïnteresseerd in het koersen en startte mijn eerste volledige seizoen als 14-jarige aspirant.
3. Ben je tevreden over je seizoen tot nu toe? Gezien de omstandigheden kan ik best tevreden zijn. De ploeg liet mij na de stage in Spanje links liggen, de reden hiervoor weet ik nog altijd niet. Ik kon dus nog geen enkele interclub, ronde, ploegentijdrit,… betwisten. Ik behaalde dit seizoen reeds 11 top 10 plaatsen waaronder dus de overwinning van afgelopen zaterdag. Als niet sprinter ben ik daar tevreden mee.
4. Wat zijn je favoriete parcours en welke is je specialiteit in het wielrennen? Een parcours zonder al te veel bochten waar je je vermogen ten volle kan benutten. Het mag ook wel licht oplopend zijn, maar het zuivere klimmen is niet aan mij besteed. Tijdrijden reken ik tot mijn specialiteit, vandaar dat iedere overwinning ook solo gebeurde.
5. Naar welke wedstrijden kijk je verder nog uit? Doelen in deze wedstrijden? Zoals ik eerder al zei zitten grote wedstrijden er in de huidige situatie niet direct in. Vandaar dat ik dus enkel in het kermiscircuit te zien zal zijn, waar ik overigens over evenveel ambitie beschik. Ik hoop nog zo veel mogelijk te kunnen strijden voor de overwinning, als het dan wat meezit zit de kans er in dat ik misschien nog wel eens kan zegevieren.
6. Wanneer ga je spreken van een geslaagd seizoen of is het nu al geslaagd voor je? Als ik iedere wedstrijd er het maximum uithaal, wat de uitslag dan ook is. Als niet sprinter is het moeilijk om specifieke voorspellingen te doen. Maar als ik de huidige vorm nog enige tijd kan aanhouden dan kijk ik uit naar een aangename zomer!