![Printvriendelijke versie Printvriendelijke versie](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![Verstuur per e-mail Verstuur per e-mail](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/print_mail/icons/mail_icon.png)
1. Wat waren voor u de mooiste momenten van het seizoen? De allereerste overwinning was zeker eentje om in te kaderen ( een rit van de ster der Vlaamse Ardennen) vooral omdat ik er toch redelijk lang op heb moeten wachten. Maar ook Steenhuizen was een ongelooflijke overwinning, ook al was het een kermiskoers was er toch een goed deelnemersveld en ook kwam er wat bergop in waar ik in de laatste ronde wegreed en zo solo aankwam.
2. Vind je u seizoen geslaagd ? Mijn seizoen is zeker geslaagd, al kan het natuurlijk altijd beter. Zo had men voorseizoen heel wat beter moeten zijn. Maar na een slechte winter viel het al bij al nog goed mee.
3. Met welke tegenslagen kreeg je dit seizoen te maken? Dit jaar viel men tegenslag goed mee tegenover ander jaren, al was die er wel. De valpartij in Kroatië met de nationale ploeg was het ergste. Na een slechte eerste dag was ik de tweede dag heel goed. Maar in een afdaling viel ik zwaar op men hoofd en heb ik heel lang stilgestaan.
4. Hoe breng je de winter door ? Normaal ga ik deze winter geen competitie doen zoals piste of veldrijden. Ik ga dus niets speciaals doen. Gewoon wat MTB, lopen, fitnessen, op de rollen en indien mogelijk op de weg trainen wat ik toch het liefst doe.
5. Wat zijn de doelen voor volgend jaar? Ik heb nog geen specifiek doel voor volgend jaar. Het wordt vooral eerst zien hoe het gaat in het begin van het seizoen maar na eind 2013 zie ik het klimmen ook wel zitten. Maar daarvoor zal ik volgend jaar moeten afwachten.