![Printvriendelijke versie Printvriendelijke versie](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![Verstuur per e-mail Verstuur per e-mail](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/print_mail/icons/mail_icon.png)
Nog enkele maanden en het wielerseizoen 2013 zit erop. Inmiddels zitten de clubs niet stil en zijn ze volop bezig met hun team te versterken. Young Cycling Team heeft inmiddels zijn team verstrekt met 2 Nederlandse renners. Lars Akkermans (rechts op de foto) is de eerste Nederlandse renner die zijn handtekening zette. Lars behaalde inmiddels als 6 overwinningen waarvan 4 in België. De 2e Nederlander is Djoerd Van Dessel uit Breda. Hij kon ook al enkele podiumplaatsen in de wacht slepen. Dit brengt het totaal op 3 Nederlandse renners in de ploeg want vorig jaar maakte Max Mol al de overstap naar deze ploeg.
Lars Akkermans
Waarom de overstap?
Dat is een goede vraag.. Ik denk dat het voor mij een goede stap is, ze bouwen aan een mooie ploeg waar ze ongeveer 4 Nederlanders in kwijt willen, hier wil ik dan ook meer dan graag aan mee werken. Ze hebben veel te bieden en rijden een aantrekkelijk programma met koersen in België, Nederland en Frankrijk. En tot slot is samenwerken met een oud prof in de figuur van Patrick Verschueren natuurlijk heel mooi!
2) Wat verwacht je van het seizoen als YCT renner?
Ik hoop mezelf komend seizoenen wederom te laten zien maar dan in het shirt van Young Cycling Team. Ik hoop zoveel mogelijk top 10 noteringen bijeen te fietsen en als het natuurlijk mogelijk is mezelf te laten zien in een Belgische Klassieker. Ik zal deze winter weer iets rustiger aan gaan doen en daarna terug op bouwen naar het wegseizoen. Ik zal de winter hoogst waarschijnlijk wel weer in het veld doorbrengen daar me dit erg bevalt. Een ding dat zeker is, is dat ik me al verheug op de samenwerking met Young Cycling Team komend seizoen!
Djoerd Van Dessel
Waarom de overstap?
Ik heb voor deze overstap gekozen omdat ik graag wat wil bereiken in het fietsen en het was altijd al mijn doel om door een opleidingsploeg gevraagd te worden. Deze ploeg heeft ook een heel mooi programma voor volgend seizoen qua wedstrijden. En ik vind het ook heel leuk dat het een Belgische ploeg is want ik hou er van om in België te fietsen. En ik kan weer samen gaan fietsen met mijn oude ploegmaat Max Mol
2) Wat verwacht je van het seizoen als YCT renner?
Ik verwacht een heel mooi gezellig en leuk seizoen en hoop dat ik ooit veder kan komen in het fietsen en dat dit daar een mooi begin van wordt.
Maak je zelf ook de overstap naar een nieuwe ploeg volgend seizoen? Laat het ons weten via redactie@cyclingsite.be !