Wedstrijden

Scherpe duels en nieuwe kampioenen op BK voor Elite3 en Masters in Maldegem (foto's)

Door Kurt Vermeerbergen op 26 Nov 2025 - 18:55

Maldegem vormde zondag het strijdtoneel voor het Belgisch kampioenschap veldrijden voor Elite3 en Masters. 

Elite3: Gianni Siebens steekt er bovenuit
Bij de Elite3 toonde Gianni Siebens zich de sterkste. De individuele renner nam al vroeg de wedstrijd in handen en stond zijn leidersplaats niet meer af.
Jarne De Meyer (Wilink Brussels) naderde nog, maar strandde op 30 seconden. Jens Clynhens vervolledigde het podium op 1’16”.

Belgisch Kampioenschap Aspiranten in Maldegem: Jonge talenten tonen hun klasse (foto's)

Door Kurt Vermeerbergen op 26 Nov 2025 - 07:46

Afgelopen zondag stond Maldegem volledig in het teken van jeugdwielrennen. De beste aspiranten van het land verzamelden er voor het Belgisch kampioenschap, waar in elke categorie spannende strijd en sterke prestaties te zien waren.

Meisjes U13
Bij de jongste meisjes zette Nina Symons (Golazo Young Lions) een overtuigende wedstrijd neer. Ze reed van haar concurrentes weg en mocht solo naar de nationale titel.
Mia Paradis (Team Kempen) strandde op 1’04”, gevolgd door Lara Mahieu (Tomabel-Inofec) op 1’06”.

Foto's podia Maldegem 22-11-2025

Door Kurt Vermeerbergen op 25 Nov 2025 - 08:01

JUNIORS
1. Brent LIPPENS (Keukens Buysse)
2. Len GEERTS (WAC Team) op 33"
3. Alessio ROELANDT (Acrog-Tormans) op 44"

Brent LIPPENS (Eeklo) heeft heel wat supporters (foto)

Gunther BOONS won bij de G-SPORT.
 

NIEUWELINGEN 1E JAARS
1. Mats BECQUÉ (Debondt Verandas)
2. Floris OVERMEIRE (Meetjesland) op 9"
3. Lars VAN GENECHTEN (Acrog-Tormans) op 35"

NIEUWELINGEN 2E JAARS
1. Tijl VANHAVERBEKE (UCT)
2. Loïs GEERTS (WAC Team) op 38"
3. Bas VAN DEN BOER (Golazo) op 1'

Achtste zege voor ijzersterke Mats Becqué bij nieuwelingen

Door Kurt Vermeerbergen op 23 Nov 2025 - 08:54

Mats Becqué heeft zijn indrukwekkende vormcurve opnieuw kracht bijgezet. De eerstejaars nieuweling van het Debondt Verandas Cycling Team schreef gisteren de cross in Maldegem op zijn naam, goed voor zijn achtste overwinning van het seizoen.

Ondanks een startpositie op de derde rij schoot Becqué als een pijl uit de startblokken. Hij nam verrassend de kopstart en bouwde al snel een kleine voorsprong uit. Aan de finish hield hij 9 seconden over op Floris Overmeire (Kon. VC ’t Meetjesland – Knesselare). Lars Van Genechten (Acrog-Tormans) vervolledigde het podium op 35 seconden.

Technische foutjes houden Tijl Vanhaverbeke niet van winst in Maldegem

Door Kurt Vermeerbergen op 22 Nov 2025 - 18:15

In Maldegem verschenen 33 tweedejaars nieuwelingen aan de start voor een snelle en technische wedstrijd van een halfuur. Het was uiteindelijk Tijl Vanhaverbeke (UCT Cycling Team) die met een indrukwekkende solo de overwinning naar zich toetrok. Aan de finish had hij maar liefst 38 seconden voorsprong op Loïs Geerts (WAC Team vzw). Bas Van den Boer (Golazo Young Lions) vervolledigde het podium op de derde plaats.

Pagina's

Abonneren op Wedstrijden