Provinciaal kampioen van West-Vlaanderen, Floris Overmeire heeft indruk gemaakt op de Fonteinencross in Vilvoorde. De eerstejaars nieuweling van het Isorex Cycling Team reed solo naar de overwinning en liet zijn dichtste achtervolgers, Lukas Bresseleers en Sep Belmans, op meer dan een halve minuut achterstand.
Overmeire legde de basis voor zijn zege al bij de start. “Voor het eerst in lange tijd had ik een goed lotje,” klonk het na afloop. “Ik mocht op de eerste rij starten en dook als zesde het veld in.” In de openingsronde schoof hij snel op naar de tweede plaats. Niet veel later nam hij resoluut de leiding over.
Eenmaal aan kop liet Overmeire er geen twijfel over bestaan. Meteen sloeg hij een kloof en ronde na ronde bouwde hij zijn voorsprong verder uit. “Ik heb het gaatje steeds verder kunnen uitbreiden tot aan de aankomst,” aldus de winnaar, die solo over de meet kwam.
De zege betekende extra veel voor Overmeire, want het was zijn eerste wedstrijd in de kleuren van zijn nieuwe ploeg. “Ik ben heel blij dat ik bij mijn eerste wedstrijd voor Isorex meteen kon winnen,” besloot hij tevreden.
Achter Overmeire ging de strijd om de ereplaatsen tussen Lukas Bresseleers (Team Kempen Cycling VZW) en Sep Belmans (Woutim Cycling Team), die respectievelijk tweede en derde werden.
Foto's : https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/albums/72177720331300848
1 OVERMEIRE Floris - ISOREX CYCLING TEAM
2 BRESSELEERS Lukas - TEAM KEMPEN CYCLING VZW
3 BELMANS Sep - WOUTIM CYCLING TEAM

