Senne Leysen en Yannick Peeters moesten enkel Fransman laten voorgaan in laatste rit Aubel-Thimister-La Gleize

Door Kurt Vermeerbergen op 10 Aug 2014 - 20:18
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Vandaag was er de laatste rit van de juniorenwedstrijd Aubel-Thimister-La Gleize. De koninginnenrit werd gewonnen door de Fransman David Gaudu. De ploegvrienden Yannick Peeters en Senne Leysen vervolledigde het podium. Senne Leysen bezorgde ons volgend wedstrijdverslag.

"Het was een zware koers en de regen maakte het niet makkelijker. De Fransmans die won was te sterk vandaag. Ik demarreerde op 10km. van de aankomst en even later kwam mijn makker Yannick Peeters aansluiten. Samen zijn we vooruitgebleven. Yannick 2e en ik 3e. Heel tevreden na de pech. Ik was vandaag ook nog eens platgereden."

1.   GAUDU David CLUB BRETAGNE JUNIORS 02:59:12
2.   PEETERS Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:32
3.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
4.   PATTYN Jeroen ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:46
5.   PLANCKAERT Emiel AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:53
6.   BAX Sjoerd NEDERLAND  
7.   EENKHOORN Pascal NEDERLAND  
8.   MORTIER Julien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :00:56
9.   DE WINTER Hugo VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :01:00
10.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:03
11.   WARLOP Jordi VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
12.   WILLEMS Thimo APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :01:05
13.   MAAS Jan NEDERLAND  
14.   DE VRIES Hartthijs NEDERLAND  
15.   NIEUWENHUIS Joris DISTRICT OOST NEDERLAND  
16.   MAITRE Florian VELO CLUB SAINT-QUENTIN  
17.   WIRTGEN Tom VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
18.   TSCHEMOSTER Jan SPORTFORUM KAARST BUTTGEN  
19.   LAMBRECHT Bjorg APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
20.   DEMOLDER Thomas KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
21.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
22.   COLOMBO Raul LOMBARDIA  
23.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR  
24.   PALM Martin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
25.   RELAES Jacob DCM CYCLING TEAM  
26.   MOLLY Kenny VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
27.   LENDERINK Peter NEDERLAND  
28.   LOY Antoine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:10
29.   VERHAEGEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN  
30.   STOCKMAN Abram KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
31.   STOCKMAN Michiel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
32.   DECRAENE Igor VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
33.   VAN NOBELEN Jordi WESTLAND WIL VOORUIT - DE WAARDRENNER  
34.   TOFTEMARK Silas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
35.   THIERENS Arne RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
36.   CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
37.   LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
38.   PEDRETTI Giovanni LOMBARDIA  
39.   INKELAAR Kevin AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:14
40.   HERBERT Charles POLE ESPOIRS PAYS DE LA ROCHE SUR YON  
41.   HERMANS Steff DCM CYCLING TEAM  
42.   DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
43.   HENNAUX Loïc ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
44.   VAN DINGENEN Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
45.   TURPIN Mathieu PAYS DE LOUDEAC  
46.   KURIANOV Stepan SIBERIA - TYUMEN  
47.   DEBUY Anthony ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
48.   RIOU Alan CLUB BRETAGNE JUNIORS :01:23
49.   BOGAERTS Stijn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :02:01
50.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:04
51.   BOONS Laurens KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:16
52.   HERREMANS Zino KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :02:19
53.   ARIMONT Charlie YOUNG CYCLING TEAM VZW :03:41
54.   ROELS Wannes RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM :04:24
55.   DELVAUX Guillaume LOTTO-VC ARDENNES :04:25
56.   OLIESLAGERS Bob SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :04:36
57.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM :04:41
58.   CASIER Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :04:45
59.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
60.   DE PLUS Jasper APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
61.   TASSET Marvin LOTTO-VC ARDENNES :04:51
62.   VAN IERSEL Youri SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :05:00
63.   DEPREZ Tuur KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
64.   DEBY Quentin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :05:09
65.   THURAU Sven SPORTFORUM KAARST BUTTGEN  
66.   MULLER Viktor SPORTFORUM KAARST BUTTGEN :05:12
67.   NAGELS Bertrand YOUNG CYCLING TEAM VZW  
68.   SEGERS Dieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :06:07
69.   MEERTENS Mats SPORT EN MOEDIG GENK :06:18
70.   BIEBAU Aaron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :06:27
71.   BRIESEN Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :06:52
72.   DEKOCKER Ruben VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
73.   VAN GAEL Bart DCM CYCLING TEAM :06:55
74.   MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
75.   NIELSEN Nikolaj ABC JUNIOR COPENHAGEN :07:29
76.   VAN BOST Victor ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
77.   SIVAKOV Pavel SIBERIA - TYUMEN :07:35
78.   ALBERTS Leon DISTRICT OOST NEDERLAND :07:39
79.   VOEVODIN Petr SIBERIA - TYUMEN :07:55
80.   VANCAMPENHOUT Ignace YOUNG CYCLING TEAM VZW :08:12
81.   CORNELISSE Mitchel NEDERLAND :08:35
82.   WELTEN Bram SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
83.   CORNET Olivier SELECTION WALLONNE :10:40
84.   PAASSCHENS Mathijs LOTTO OLYMPIA TIENEN  
85.   DEJONGHE Simon KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
86.   HABERS Lorenzo DISTRICT OOST NEDERLAND  
87.   LUCAS Valentin PAYS DE LOUDEAC  
88.   VELDSCHOTEN Lars DISTRICT OOST NEDERLAND  
89.   PETIT Tomas SELECTION WALLONNE  
90.   TREILLE Killian CSM CLAMART CYCLISME  
91.   VAN HELVOORT Nick SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :12:40

Individueel klassement
1.   GAUDU David CLUB BRETAGNE JUNIORS 07:48:07
2.   EENKHOORN Pascal NEDERLAND :00:40
3.   BAX Sjoerd NEDERLAND  
4.   WARLOP Jordi VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :00:51
5.   DE VRIES Hartthijs NEDERLAND :00:52
6.   MAAS Jan NEDERLAND  
7.   LENDERINK Peter NEDERLAND  
8.   WIRTGEN Tom VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :00:53
9.   PLANCKAERT Emiel AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:57
10.   PATTYN Jeroen ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
11.   DECRAENE Igor VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :00:58
12.   MOLLY Kenny VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :01:01
13.   DEMOLDER Thomas KON. BALEN B.C. V.Z.W. :01:03
14.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR :01:05
15.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:09
16.   TOFTEMARK Silas TEAM ROSKILDE JUNIOR :01:10
17.   VAN DINGENEN Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W. :01:12
18.   CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :01:21
19.   DEBUY Anthony ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :01:25
20.   MORTIER Julien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:28
21.   KURIANOV Stepan SIBERIA - TYUMEN :01:30
22.   RIOU Alan CLUB BRETAGNE JUNIORS :01:32
23.   LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :01:33
24.   TSCHEMOSTER Jan SPORTFORUM KAARST BUTTGEN :01:34
25.   COLOMBO Raul LOMBARDIA :01:36
26.   PEDRETTI Giovanni LOMBARDIA :01:41
27.   LOY Antoine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:42
28.   STOCKMAN Abram KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :01:47
29.   STOCKMAN Michiel KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
30.   HENNAUX Loïc ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:51
31.   HERBERT Charles POLE ESPOIRS PAYS DE LA ROCHE SUR YON :02:03
32.   PEETERS Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:05
33.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
34.   NIEUWENHUIS Joris DISTRICT OOST NEDERLAND :02:09
35.   BOONS Laurens KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:14
36.   DE WINTER Hugo VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :02:16
37.   TURPIN Mathieu PAYS DE LOUDEAC :02:19
38.   PALM Martin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :02:21
39.   VAN NOBELEN Jordi WESTLAND WIL VOORUIT - DE WAARDRENNER :02:30
40.   HERMANS Steff DCM CYCLING TEAM :02:35
41.   LAMBRECHT Bjorg APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :02:36
42.   BOGAERTS Stijn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :02:48
43.   THIERENS Arne RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM :02:54
44.   HERREMANS Zino KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :02:56
45.   WILLEMS Thimo APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :03:03
46.   INKELAAR Kevin AVIA CRABBE CYCLING TEAM :03:26
47.   RELAES Jacob DCM CYCLING TEAM :03:51
48.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W. :04:06
49.   MAITRE Florian VELO CLUB SAINT-QUENTIN :04:14
50.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM :04:56
51.   DELVAUX Guillaume LOTTO-VC ARDENNES :05:15
52.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :05:17
53.   OLIESLAGERS Bob SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :05:19
54.   DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :05:31
55.   DEPREZ Tuur KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :05:37
56.   MULLER Viktor SPORTFORUM KAARST BUTTGEN :05:41
57.   TASSET Marvin LOTTO-VC ARDENNES  
58.   VAN IERSEL Youri SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :05:43
59.   THURAU Sven SPORTFORUM KAARST BUTTGEN :06:02
60.   NAGELS Bertrand YOUNG CYCLING TEAM VZW :06:05
61.   ROELS Wannes RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM :06:08
62.   MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :07:15
63.   SEGERS Dieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :07:34
64.   MEERTENS Mats SPORT EN MOEDIG GENK :08:01
65.   DEKOCKER Ruben VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :08:06
66.   DE PLUS Jasper APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :08:15
67.   VAN GAEL Bart DCM CYCLING TEAM :08:16
68.   CORNELISSE Mitchel NEDERLAND :08:31
69.   NIELSEN Nikolaj ABC JUNIOR COPENHAGEN :08:39
70.   ALBERTS Leon DISTRICT OOST NEDERLAND :08:43
71.   CASIER Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :09:01
72.   SIVAKOV Pavel SIBERIA - TYUMEN :09:02
73.   VOEVODIN Petr SIBERIA - TYUMEN :09:10
74.   WELTEN Bram SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :09:18
75.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :09:51
76.   BRIESEN Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :10:08
77.   DEBY Quentin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
78.   VERHAEGEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN :10:38
79.   BIEBAU Aaron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :11:30
80.   LUCAS Valentin PAYS DE LOUDEAC :11:45
81.   PAASSCHENS Mathijs LOTTO OLYMPIA TIENEN :12:03
82.   TREILLE Killian CSM CLAMART CYCLISME :12:31
83.   CORNET Olivier SELECTION WALLONNE :12:53
84.   PETIT Tomas SELECTION WALLONNE  
85.   ARIMONT Charlie YOUNG CYCLING TEAM VZW :15:24
86.   VAN BOST Victor ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :15:41
87.   DEJONGHE Simon KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :22:59
88.   VELDSCHOTEN Lars DISTRICT OOST NEDERLAND :23:53
89.   VANCAMPENHOUT Ignace YOUNG CYCLING TEAM VZW :25:05
90.   HABERS Lorenzo DISTRICT OOST NEDERLAND :26:35
91.   VAN HELVOORT Nick SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :27:59

Puntenklassement
1.   KURIANOV Stepan SIBERIA - TYUMEN 00:00:00 05
2.   GAUDU David CLUB BRETAGNE JUNIORS  
3.   WELTEN Bram SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
4.   WIRTGEN Tom VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
5.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
6.   WARLOP Jordi VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
7.   PEETERS Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
8.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
9.   PATTYN Jeroen ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
10.   PLANCKAERT Emiel AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
11.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
12.   CORNELISSE Mitchel NEDERLAND  
13.   BAX Sjoerd NEDERLAND  
14.   COLOMBO Raul LOMBARDIA  
15.   OLIESLAGERS Bob SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
16.   EENKHOORN Pascal NEDERLAND  
17.   PEDRETTI Giovanni LOMBARDIA  
18.   WILLEMS Thimo APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
19.   DE VRIES Hartthijs NEDERLAND  
20.   MORTIER Julien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
21.   DE WINTER Hugo VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
22.   NAGELS Bertrand YOUNG CYCLING TEAM VZW  
23.   MOLLY Kenny VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
24.   DEMOLDER Thomas KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
25.   HERBERT Charles POLE ESPOIRS PAYS DE LA ROCHE SUR YON  
26.   DELVAUX Guillaume LOTTO-VC ARDENNES  
27.   VERHAEGEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN  

Jongerenklassement
1.   EENKHOORN Pascal NEDERLAND 07:48:47
2.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:25
3.   TOFTEMARK Silas TEAM ROSKILDE JUNIOR :00:30
4.   CASTRIQUE Jonas ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:41
5.   MORTIER Julien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :00:48
6.   RIOU Alan CLUB BRETAGNE JUNIORS :00:52
7.   LEYMAN Celestin APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :00:53
8.   TURPIN Mathieu PAYS DE LOUDEAC :01:39
9.   LAMBRECHT Bjorg APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :01:56
10.   INKELAAR Kevin AVIA CRABBE CYCLING TEAM :02:46
11.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W. :03:26
12.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :04:37
13.   OLIESLAGERS Bob SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :04:39
14.   DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :04:51
15.   TASSET Marvin LOTTO-VC ARDENNES :05:01
16.   ROELS Wannes RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM :05:28
17.   MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :06:35
18.   DE PLUS Jasper APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :07:35
19.   VAN GAEL Bart DCM CYCLING TEAM :07:36
20.   SIVAKOV Pavel SIBERIA - TYUMEN :08:22
21.   WELTEN Bram SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :08:38
22.   DEBY Quentin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :09:28
23.   BIEBAU Aaron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :10:50
24.   LUCAS Valentin PAYS DE LOUDEAC :11:05
25.   CORNET Olivier SELECTION WALLONNE :12:13
26.   VELDSCHOTEN Lars DISTRICT OOST NEDERLAND :23:13
27.   HABERS Lorenzo DISTRICT OOST NEDERLAND :25:55
28.   VAN HELVOORT Nick SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :27:19

Ploegenklassement
1.     KON. BALEN B.C. V.Z.W. 23:26:24
2.     NEDERLAND :00:09
3.     VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :00:34
4.     AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:21
5.     ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :01:40
6.     APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :02:26
7.     ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :02:53
8.     KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :04:27
9.     SPORTFORUM KAARST BUTTGEN :10:50
10.     DCM CYCLING TEAM :11:14
11.     VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :12:11
12.     SIBERIA - TYUMEN :15:51
13.     SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND :18:17
14.     DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :18:59
15.     YOUNG CYCLING TEAM VZW :24:59
16.     DISTRICT OOST NEDERLAND :30:46

Gerelateerde artikels

Senne Leysen (Balen B.C) geeft een terugblik op zijn deelname aan de wereldbekerwedstrijd in Morbihan samen met de Belgische ploeg afgelopen weekend. Hieronder zijn relaas: 1. Hoe was voor u persoonlijk de wedstrijd in Morbihan? Het was een zeer leuke ervaring. Er wordt veel sneller gekoerst in...
Senne Leysen mag uiterst tevreden terugblikken op zijn WK. In het tijdrijden werd de Tielenaar knap 6e " Ik ben tevreden over gisteren. Ik heb er heel hard voor gewerkt en dat heeft geloond gisteren. Ik wil ook graag Belgian Cycling Team en Lotto-Soudal bedanken net als mijn ouders."...
Yannick Peeters (Vastgoedservice- Golden Palace) heeft als enige eerstejaars belofte een selectie beet voor de wereldbeker in Valkenburg. "Ik had niet verwacht dat ik als eerstejaars geselecteerd ging worden. Ik ben uiteraard superblij met deze selectie. Ik ga niet starten met een doel voor ogen...
  Drie dagen lang vond de 'Ronde van West Vlaanderen' plaats voor nieuwelingen. In het deelnemersveld talloze renners uit de Kempen en zij deden het niet slecht. Zo werd vrijdag Senne Leysen uit Tielen de winnaar van de tijdrit. En vandaag behaalde Enzo Wouters uit Olen een 2e plaats en Senne...
Yannick Peeters is de belofte van het Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Cycling Team op het WK in Luxemburg. "Ik denk niet dat ik kan winnen op het WK, maar als ik iemand van de Belgen kan helpen zal ik dat zeker doen. Het is een lastig parkoers heb ik van horen zeggen, dus iets wat me wel...
Gisteren kroonde Yannick Peeters zich tot Europees kampioen veldrijden. " Ik was zeker van mijn zege wanneer ik in de laatste ronde Toupalik voorbij reed. Het was een zeer emotionele overwinning. Vandaag op school was het nagenieten. Op school vandaag kreeg ik talloze gelukwensen dat was zeer...