Proloog Ster van Zuid-Limburg winst voor Igor Decraene (Foto's)

Door Luc Jespers op 19 Apr 2014 - 23:42
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Vandaag gingen er 197 renners van start in de proloog van de Ster van Zuid-Limburg te Borlo. Het was een sterk deelnemersveld dewelke je op de startlijst kon terugvinden. Een bezetting met verschillende gerenomeerde buitenlandse teams waaronder het Nationaal team van USA en team Roskilde uit Denemarken. De eerste plaats was echter weggelegd voor onze Belgische wereldkampioen tijdrijden Igor Decraene in een toptijd van 8 minuten en 39 seconden. De tweede plaats was voor Senne Leysen op 11seconden en Bryan Boussaer vervolledigde het podium op 13 seconden van de leider. Zo wisten deze kerels het podium verdienstelijk in Belgische handen te houden. De beste jongere was de Deen Norsgaard Jorgensen Mathias. Morgen volgt de 2e rit Landen-Landen en op maandag is er de afsluitende rit Buvelingen-Borlo. 

Meer foto's: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157644104071321/

Rituitslag
1.   DECRAENE Igor VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF 00:08:39
2.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:11
3.   BOUSSAER Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:13
4.   PALM Martin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
5.   NORSGAARD JORGENSEN Mathias TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR :00:17
6.   DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:18
7.   PEDERSEN Casper TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR :00:21
8.   GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK :00:22
9.   JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:23
10.   WARLOP Jordi VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
11.   MAAS Jan WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:26
12.   VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
13.   VELTMAN Milan VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS :00:28
14.   VEENBAAS Seth USA NATIONAL TEAM :00:29
15.   VAN DE BERG Julius VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS  
16.   SILVERBERG Jake USA NATIONAL TEAM  
17.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
18.   SCHEEPERS Jeroen YOUNG CYCLING TEAM VZW :00:30
19.   FEYS Laszlo AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:31
20.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
21.   GREGAARD Jonas TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR :00:32
22.   DONCK Lowie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
23.   PRUVOOST Shayne C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
24.   BOGAERTS Stijn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
25.   JESPERS Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :00:33
26.   CRAS Steff AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
27.   HOOVER Gavin USA NATIONAL TEAM  
28.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
29.   BROWN Jonathan USA NATIONAL TEAM  
30.   SCHELLING Jouke VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS  
31.   DETANT Yannick VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS :00:35
32.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:36
33.   CASIER Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :00:37
34.   LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK  
35.   SHOW James SELECTIE BIORACER  
36.   VAN DER BEKEN Arno DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:38
37.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
38.   DECAESSTECKER Gilles YOUNG CYCLING TEAM VZW :00:39
39.   CORELL Mads TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR  
40.   DRENT Dylan RTC DISTRICT LIMBURG  
41.   MORTIER Julien TEAM WALLONIE :00:40
42.   VASTMANS Dries DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
43.   SIX Franklin TEAM WALLONIE :00:41
44.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:42
45.   BAYLISS Tom SELECTIE BIORACER :00:43
46.   DE BOECK Matthias KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
47.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :00:44
48.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
49.   LEONARD Sylvain VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
50.   POETS Jorre YOUNG CYCLING TEAM VZW  
51.   DELESIE Berre KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
52.   VANDENBUSSCHE Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :00:45
53.   DUPONT Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:46
54.   DELERUE Pieterjan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
55.   CLAUW John-ross ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
56.   ROGIER Stef WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
57.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT  
58.   DECEUNINCK Guillaume C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
59.   BILLEN Gilles LOTTO-VC ARDENNES :00:47
60.   SCHMEITZ Redon RTC DISTRICT LIMBURG  
61.   BRAET Dieter APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :00:48
62.   VAN DE POEL Tim WILLEBRORD WIL VOORUIT  
63.   VERSTREYDEN Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
64.   MOLLY Kenny VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
65.   STOCKX Vital APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
66.   VANDREPOTTE Anthony TEAM WALLONIE  
67.   BOONS Laurens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
68.   MOODY Levi SELECTIE BIORACER :00:49
69.   LECLERC Gaëtan LOTTO-VC ARDENNES :00:50
70.   NYKVIST LARSEN Christian TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR  
71.   DE WAAL Maurits WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:51
72.   POWLESS Nielson USA NATIONAL TEAM  
73.   NAGELS Bertrand YOUNG CYCLING TEAM VZW :00:52
74.   NIEMI Marco-Tapio LOTTO OLYMPIA TIENEN :00:53
75.   DELMOTTE Dennis ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:54
76.   VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
77.   KARLLISSON Alexander WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:55
78.   JOCQUÉ Jelle APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
79.   D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
80.   LAMBRECHT Bjorg APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
81.   MOONS Steven ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :00:56
82.   NIEUWPOORT Jelle VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS :00:57
83.   SNYERS Jari AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
84.   LAMBERTIN Kevin CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
85.   NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
86.   DE VOS Jens CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
87.   BRISE Benjamin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
88.   ERIKSSON Luca WILLEBRORD WIL VOORUIT  
89.   PAASSCHENS Mathijs LOTTO OLYMPIA TIENEN  
90.   TASSET Marvin LOTTO-VC ARDENNES :00:58
91.   KROONEN Bastien LOTTO-VC ARDENNES  
92.   DUFOUR Warre DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:59
93.   KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
94.   VERBIST Gilles VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
95.   DANIELS Simon AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
96.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
97.   BASTUG Steven VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :01:00
98.   BADA Florian LOTTO-VC ARDENNES  
99.   SCOPONI Gianni W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:01
100.   REYNAERTS Jan WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :01:03
101.   DE COSTER Dean CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
102.   HEYLEN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL  
103.   PHILIPS Stijn YOUNG CYCLING TEAM VZW :01:04
104.   LOBBESTAEL Lander APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
105.   DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:05
106.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :01:06
107.   LASSEEL Gianno WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
108.   GOOSSENS Anko WK NOORD-WEST-BRABANT :01:07
109.   PETERS Wesley RTC DISTRICT LIMBURG  
110.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:08
111.   DEJONGHE Simon KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :01:09
112.   PATTYN Jamie C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
113.   WALKER Joey SELECTIE BIORACER  
114.   LOOMANS Gertjan WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :01:10
115.   WALDERS Kevin ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
116.   ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :01:11
117.   VAN MULDERS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT  
118.   PIETERS Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
119.   CLICTEUR Arne C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :01:12
120.   CUYVERS Jurian YOUNG CYCLING TEAM VZW  
121.   VERBRAKEN Jorn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:13
122.   VANHOUCKE Harm WIELERTEAM IEPER  
123.   DE PROOST Jasper DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :01:14
124.   LEGRAND Django WIELERTEAM IEPER  
125.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :01:15
126.   ROOBROECK Pieter-jan WIELERTEAM IEPER  
127.   PIETERS Gregory C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
128.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
129.   BISSCHOPS Niels WSC HAND IN HAND BAAL :01:16
130.   VERHAEGEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:17
131.   JACQUEMIN Jason LOTTO-VC ARDENNES  
132.   MOREAU Baptiste TEAM WALLONIE :01:18
133.   TASSENON Cedric WK NOORD-WEST-BRABANT  
134.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:19
135.   VAN DE WIJGAART Axel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
136.   THEUNIS Bram SPORT EN MOEDIG GENK  
137.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:20
138.   PAQUOT Nicolas VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
139.   MEERTENS Mats SPORT EN MOEDIG GENK :01:21
140.   WOUTERS Beau WSC HAND IN HAND BAAL  
141.   GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK :01:22
142.   DEKKERS Robin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:23
143.   DYCKHOFF Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
144.   BOLHOVEN Marc VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS  
145.   VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL :01:24
146.   VAN DEN BOSSCHE Timothy CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
147.   PEETERS Sem RTC DISTRICT LIMBURG  
148.   DE VEIRMAN Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :01:25
149.   MAZONNE Leon SELECTIE BIORACER :01:26
150.   MULDOON Caimin NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM  
151.   MC AULEY Graig NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :01:27
152.   VANDECASTEELE Ward CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
153.   BRAL Lowie C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
154.   VAN DAMME Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
155.   BORMS Jorden WK NOORD-WEST-BRABANT :01:28
156.   VAN HASSEL Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
157.   BERTELS Sven DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
158.   DONDERS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
159.   ADAMS Jason WK NOORD-WEST-BRABANT  
160.   CORNET Olivier TEAM WALLONIE :01:29
161.   VAN HERPE Florent TEAM WALLONIE  
162.   DEBY Quentin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :01:30
163.   DE VISSCHER Stijn WSC HAND IN HAND BAAL  
164.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:31
165.   LAUWEREYS Aron CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
166.   COBBAERT Florian CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :01:32
167.   REVIERS Jonas WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :01:36
168.   VERSTAPPEN Danillo RTC DISTRICT LIMBURG  
169.   DENYS Sven CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
170.   DEBONTRIDDER Dylan LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:37
171.   DECLERCQ Jan-willem CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
172.   SCHOEVAERS Ward DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:38
173.   WAERZEGGERS Kenny ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
174.   HENDRICKX Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:40
175.   SWAN Aaron NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :01:41
176.   DE JONGHE Jules WIELERTEAM IEPER :01:43
177.   SCHATTEMAN Shane WIELERTEAM IEPER :01:44
178.   VERHAESH Kaj RTC DISTRICT LIMBURG :01:45
179.   MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT  
180.   STUER Benjamin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:47
181.   VAN DESSEL Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
182.   OSTYN Arthur WIELERTEAM IEPER  
183.   LONG Darragh NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :01:48
184.   AULD Scott SELECTIE BIORACER :01:49
185.   DRIESEN Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :01:52
186.   BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :01:54
187.   SPRANGERS Prem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
188.   VAN MINSEL Yari LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:57
189.   DOMEN Kasper DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:58
190.   VAN DESSEL Witse DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
191.   GOVAERTS Jordi DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :01:59
192.   SEAMUS Sinndt NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :02:02
193.   MICHIELS Sander WSC HAND IN HAND BAAL :02:03
194.   DE MAEYER Malik KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :02:05
195.   BUNDEGARD VINKEL Jesper TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR :02:08
196.   BEL Alisan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :02:32

Individueel klassement
1.   DECRAENE Igor VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF 00:08:39
2.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:11
3.   BOUSSAER Bryan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:13
4.   PALM Martin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
5.   NORSGAARD JORGENSEN Mathias TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR :00:17
6.   DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:18
7.   PEDERSEN Casper TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR :00:21
8.   GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK :00:22
9.   JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:23
10.   WARLOP Jordi VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
11.   MAAS Jan WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:26
12.   VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
13.   VELTMAN Milan VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS :00:28
14.   VEENBAAS Seth USA NATIONAL TEAM :00:29
15.   VAN DE BERG Julius VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS  
16.   SILVERBERG Jake USA NATIONAL TEAM  
17.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
18.   SCHEEPERS Jeroen YOUNG CYCLING TEAM VZW :00:30
19.   FEYS Laszlo AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:31
20.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
21.   GREGAARD Jonas TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR :00:32
22.   DONCK Lowie CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
23.   PRUVOOST Shayne C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
24.   BOGAERTS Stijn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
25.   JESPERS Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :00:33
26.   CRAS Steff AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
27.   HOOVER Gavin USA NATIONAL TEAM  
28.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
29.   BROWN Jonathan USA NATIONAL TEAM  
30.   SCHELLING Jouke VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS  
31.   DETANT Yannick VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS :00:35
32.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:36
33.   CASIER Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :00:37
34.   LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK  
35.   SHOW James SELECTIE BIORACER  
36.   VAN DER BEKEN Arno DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:38
37.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
38.   DECAESSTECKER Gilles YOUNG CYCLING TEAM VZW :00:39
39.   CORELL Mads TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR  
40.   DRENT Dylan RTC DISTRICT LIMBURG  
41.   MORTIER Julien TEAM WALLONIE :00:40
42.   VASTMANS Dries DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
43.   SIX Franklin TEAM WALLONIE :00:41
44.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:42
45.   BAYLISS Tom SELECTIE BIORACER :00:43
46.   DE BOECK Matthias KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
47.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :00:44
48.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
49.   LEONARD Sylvain VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
50.   POETS Jorre YOUNG CYCLING TEAM VZW  
51.   DELESIE Berre KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
52.   VANDENBUSSCHE Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :00:45
53.   DUPONT Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:46
54.   DELERUE Pieterjan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
55.   CLAUW John-ross ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
56.   ROGIER Stef WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
57.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT  
58.   DECEUNINCK Guillaume C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
59.   BILLEN Gilles LOTTO-VC ARDENNES :00:47
60.   SCHMEITZ Redon RTC DISTRICT LIMBURG  
61.   BRAET Dieter APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :00:48
62.   VAN DE POEL Tim WILLEBRORD WIL VOORUIT  
63.   VERSTREYDEN Sam SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
64.   MOLLY Kenny VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
65.   STOCKX Vital APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
66.   VANDREPOTTE Anthony TEAM WALLONIE  
67.   BOONS Laurens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
68.   MOODY Levi SELECTIE BIORACER :00:49
69.   LECLERC Gaëtan LOTTO-VC ARDENNES :00:50
70.   NYKVIST LARSEN Christian TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR  
71.   DE WAAL Maurits WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:51
72.   POWLESS Nielson USA NATIONAL TEAM  
73.   NAGELS Bertrand YOUNG CYCLING TEAM VZW :00:52
74.   NIEMI Marco-Tapio LOTTO OLYMPIA TIENEN :00:53
75.   DELMOTTE Dennis ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:54
76.   VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
77.   KARLLISSON Alexander WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:55
78.   JOCQUÉ Jelle APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
79.   D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
80.   LAMBRECHT Bjorg APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
81.   MOONS Steven ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :00:56
82.   NIEUWPOORT Jelle VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS :00:57
83.   SNYERS Jari AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
84.   LAMBERTIN Kevin CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
85.   NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
86.   DE VOS Jens CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
87.   BRISE Benjamin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
88.   ERIKSSON Luca WILLEBRORD WIL VOORUIT  
89.   PAASSCHENS Mathijs LOTTO OLYMPIA TIENEN  
90.   TASSET Marvin LOTTO-VC ARDENNES :00:58
91.   KROONEN Bastien LOTTO-VC ARDENNES  
92.   DUFOUR Warre DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:59
93.   KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
94.   VERBIST Gilles VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
95.   DANIELS Simon AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
96.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
97.   BASTUG Steven VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :01:00
98.   BADA Florian LOTTO-VC ARDENNES  
99.   SCOPONI Gianni W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:01
100.   REYNAERTS Jan WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :01:03
101.   DE COSTER Dean CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
102.   HEYLEN Kevin WSC HAND IN HAND BAAL  
103.   PHILIPS Stijn YOUNG CYCLING TEAM VZW :01:04
104.   LOBBESTAEL Lander APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
105.   DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:05
106.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :01:06
107.   LASSEEL Gianno WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
108.   GOOSSENS Anko WK NOORD-WEST-BRABANT :01:07
109.   PETERS Wesley RTC DISTRICT LIMBURG  
110.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:08
111.   DEJONGHE Simon KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :01:09
112.   PATTYN Jamie C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
113.   WALKER Joey SELECTIE BIORACER  
114.   LOOMANS Gertjan WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :01:10
115.   WALDERS Kevin ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
116.   ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :01:11
117.   VAN MULDERS Jarne WK NOORD-WEST-BRABANT  
118.   PIETERS Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
119.   CLICTEUR Arne C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :01:12
120.   CUYVERS Jurian YOUNG CYCLING TEAM VZW  
121.   VERBRAKEN Jorn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:13
122.   VANHOUCKE Harm WIELERTEAM IEPER  
123.   DE PROOST Jasper DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :01:14
124.   LEGRAND Django WIELERTEAM IEPER  
125.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :01:15
126.   ROOBROECK Pieter-jan WIELERTEAM IEPER  
127.   PIETERS Gregory C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
128.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
129.   BISSCHOPS Niels WSC HAND IN HAND BAAL :01:16
130.   VERHAEGEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:17
131.   JACQUEMIN Jason LOTTO-VC ARDENNES  
132.   MOREAU Baptiste TEAM WALLONIE :01:18
133.   TASSENON Cedric WK NOORD-WEST-BRABANT  
134.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:19
135.   VAN DE WIJGAART Axel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
136.   THEUNIS Bram SPORT EN MOEDIG GENK  
137.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:20
138.   PAQUOT Nicolas VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
139.   MEERTENS Mats SPORT EN MOEDIG GENK :01:21
140.   WOUTERS Beau WSC HAND IN HAND BAAL  
141.   GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK :01:22
142.   DEKKERS Robin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:23
143.   DYCKHOFF Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
144.   BOLHOVEN Marc VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS  
145.   VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL :01:24
146.   VAN DEN BOSSCHE Timothy CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
147.   PEETERS Sem RTC DISTRICT LIMBURG  
148.   DE VEIRMAN Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :01:25
149.   MAZONNE Leon SELECTIE BIORACER :01:26
150.   MULDOON Caimin NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM  
151.   MC AULEY Graig NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :01:27
152.   VANDECASTEELE Ward CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
153.   BRAL Lowie C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  
154.   VAN DAMME Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
155.   BORMS Jorden WK NOORD-WEST-BRABANT :01:28
156.   VAN HASSEL Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
157.   BERTELS Sven DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
158.   DONDERS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
159.   ADAMS Jason WK NOORD-WEST-BRABANT  
160.   CORNET Olivier TEAM WALLONIE :01:29
161.   VAN HERPE Florent TEAM WALLONIE  
162.   DEBY Quentin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :01:30
163.   DE VISSCHER Stijn WSC HAND IN HAND BAAL  
164.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:31
165.   LAUWEREYS Aron CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
166.   COBBAERT Florian CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :01:32
167.   REVIERS Jonas WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :01:36
168.   VERSTAPPEN Danillo RTC DISTRICT LIMBURG  
169.   DENYS Sven CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
170.   DEBONTRIDDER Dylan LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:37
171.   DECLERCQ Jan-willem CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
172.   SCHOEVAERS Ward DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:38
173.   WAERZEGGERS Kenny ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
174.   HENDRICKX Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:40
175.   SWAN Aaron NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :01:41
176.   DE JONGHE Jules WIELERTEAM IEPER :01:43
177.   SCHATTEMAN Shane WIELERTEAM IEPER :01:44
178.   VERHAESH Kaj RTC DISTRICT LIMBURG :01:45
179.   MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT  
180.   STUER Benjamin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:47
181.   VAN DESSEL Jonas DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
182.   OSTYN Arthur WIELERTEAM IEPER  
183.   LONG Darragh NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :01:48
184.   AULD Scott SELECTIE BIORACER :01:49
185.   DRIESEN Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :01:52
186.   BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :01:54
187.   SPRANGERS Prem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
188.   VAN MINSEL Yari LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:57
189.   DOMEN Kasper DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:58
190.   VAN DESSEL Witse DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
191.   GOVAERTS Jordi DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :01:59
192.   SEAMUS Sinndt NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :02:02
193.   MICHIELS Sander WSC HAND IN HAND BAAL :02:03
194.   DE MAEYER Malik KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :02:05
195.   BUNDEGARD VINKEL Jesper TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR :02:08
196.   BEL Alisan SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :02:32

Jongerenklassement
1.   NORSGAARD JORGENSEN Mathias TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR 00:08:56
2.   DEWULF Stan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:01
3.   GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK :00:05
4.   JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:06
5.   VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :00:09
6.   SCHEEPERS Jeroen YOUNG CYCLING TEAM VZW :00:13
7.   PRUVOOST Shayne C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :00:15
8.   HOOVER Gavin USA NATIONAL TEAM :00:16
9.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
10.   BROWN Jonathan USA NATIONAL TEAM  
11.   DETANT Yannick VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS :00:18
12.   LOENDERS Glenn SPORT EN MOEDIG GENK :00:20
13.   DECAESSTECKER Gilles YOUNG CYCLING TEAM VZW :00:22
14.   DRENT Dylan RTC DISTRICT LIMBURG  
15.   MORTIER Julien TEAM WALLONIE :00:23
16.   VASTMANS Dries DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
17.   DE BOECK Matthias KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:26
18.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :00:27
19.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
20.   LEONARD Sylvain VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY  
21.   POETS Jorre YOUNG CYCLING TEAM VZW  
22.   DELESIE Berre KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
23.   DUPONT Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:29
24.   DELERUE Pieterjan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
25.   SCHMEITZ Redon RTC DISTRICT LIMBURG :00:30
26.   VAN DE POEL Tim WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:31
27.   STOCKX Vital APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
28.   NYKVIST LARSEN Christian TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR :00:33
29.   DE WAAL Maurits WILLEBRORD WIL VOORUIT :00:34
30.   VERFAILLIE Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :00:37
31.   JOCQUÉ Jelle APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :00:38
32.   D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
33.   LAMBRECHT Bjorg APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
34.   NIEUWPOORT Jelle VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS :00:40
35.   SNYERS Jari AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
36.   NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
37.   TASSET Marvin LOTTO-VC ARDENNES :00:41
38.   DANIELS Simon AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:42
39.   BADA Florian LOTTO-VC ARDENNES :00:43
40.   REYNAERTS Jan WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :00:46
41.   GOOSSENS Anko WK NOORD-WEST-BRABANT :00:50
42.   PETERS Wesley RTC DISTRICT LIMBURG  
43.   LOOMANS Gertjan WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :00:53
44.   PIETERS Justin CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :00:54
45.   CLICTEUR Arne C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :00:55
46.   VANHOUCKE Harm WIELERTEAM IEPER :00:56
47.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :00:58
48.   MOREAU Baptiste TEAM WALLONIE :01:01
49.   THEUNIS Bram SPORT EN MOEDIG GENK :01:02
50.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:03
51.   GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK :01:05
52.   DEKKERS Robin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:06
53.   DYCKHOFF Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
54.   VAN NUFFELEN Glen WSC HAND IN HAND BAAL :01:07
55.   PEETERS Sem RTC DISTRICT LIMBURG  
56.   DE VEIRMAN Aaron CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :01:08
57.   MULDOON Caimin NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :01:09
58.   MC AULEY Graig NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :01:10
59.   VANDECASTEELE Ward CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
60.   VAN DAMME Robbe WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
61.   BERTELS Sven DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :01:11
62.   DONDERS Jelle KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
63.   CORNET Olivier TEAM WALLONIE :01:12
64.   VAN HERPE Florent TEAM WALLONIE  
65.   DEBY Quentin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :01:13
66.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:14
67.   VERSTAPPEN Danillo RTC DISTRICT LIMBURG :01:19
68.   DECLERCQ Jan-willem CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :01:20
69.   SCHOEVAERS Ward DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:21
70.   WAERZEGGERS Kenny ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
71.   HENDRICKX Koen LOTTO OLYMPIA TIENEN :01:23
72.   SWAN Aaron NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :01:24
73.   DE JONGHE Jules WIELERTEAM IEPER :01:26
74.   SCHATTEMAN Shane WIELERTEAM IEPER :01:27
75.   VERHAESH Kaj RTC DISTRICT LIMBURG :01:28
76.   MAESEN Dries WK NOORD-WEST-BRABANT  
77.   STUER Benjamin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :01:30
78.   OSTYN Arthur WIELERTEAM IEPER  
79.   BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :01:37
80.   SPRANGERS Prem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
81.   DOMEN Kasper DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :01:41
82.   GOVAERTS Jordi DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :01:42
83.   SEAMUS Sinndt NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :01:45
84.   DE MAEYER Malik KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:48

Ploegenklassement
1.     VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF 00:26:46
2.     KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:18
3.     TEAM KEL-BERG ROSKILDE JUNIOR :00:21
4.     ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:28
5.     VIKING MONKEYTOWN KROON WILNIS :00:41
6.     USA NATIONAL TEAM :00:42
7.     AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:53
8.     DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:54
9.     SPORT EN MOEDIG GENK  
10.     YOUNG CYCLING TEAM VZW :01:04
11.     VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :01:05
12.     WILLEBRORD WIL VOORUIT :01:11
13.     KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :01:13
14.     APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :01:19
15.     SELECTIE BIORACER :01:20
16.     TEAM WALLONIE  
17.     SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :01:36
18.     C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK :01:38
19.     RTC DISTRICT LIMBURG :01:44
20.     LOTTO-VC ARDENNES :01:46
21.     WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :02:06
22.     CYCLING 2011 - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :02:08
23.     LOTTO OLYMPIA TIENEN :02:18
24.     CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE :02:19
25.     ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :02:28
26.     KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
27.     W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :02:39
28.     WK NOORD-WEST-BRABANT :02:47
29.     DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :02:50
30.     WSC HAND IN HAND BAAL :02:51
31.     WIELERTEAM IEPER :02:53
32.     DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :03:08
33.     NICOLAS ROCHE PERFORMANCE TEAM :03:45

Gerelateerde artikels

1. Wat waren voor u de mooiste momenten van het seizoen? Mijn mooiste momenten waren mijn overwinningen in de tijdritten. Eerst de testtijdritten en dan ook het Belgisch kampioenschap. Het mooiste van allemaal was natuurlijk het WK. De jongerentrui in de ster van Zuid-Limburg was ook een mooi...
Een aanvankelijk bewolkte dag klaarde mooi op tegen de middag als de renners en rensters van start moesten gaan. Alle categoriën zowel dames als heren van nieuweling tot elites kwamen aan bod. Als blikvanger van de dag kwam ook de wereldkampioen tijdrijden bij de junioren Igor Decraene in actie....
De sympathieke Igor Decraene uit Waregem is in het Italiaanse Firenze wereldkampioen tijdrijden geworden. Het is al twaalf jaar geleden dat een Belg wereldkampioen is geworden in het tijdrijden. Het was de Herentalsenaaar Jurgen Van den Broeck welke toen de titel veroverde als junior.  Igor...
De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de Wereldkampioenschappen op de weg, die zullen plaatsvinden van zondag 21 september tot zondag 28 september 2014 in Ponferrada (Spanje): DAMES JUNIOREN: Eva Maria PALM, Geen reserve...
Het valt niet uit te maken of het overlijden van de wereldkampioen tijdrijden Igor Decraene een wanhoopsdaad of een ongeval was. Dat meldt de Gentse afdeling van het Oost-Vlaamse parket. "Uit het toxicologische onderzoek blijkt dat er een hoge graad van alcoholintoxicatie was, waardoor het niet...
Binnen enkele weken moet wereldkampioen tijdrijden Igor Decraene zijn titel verdedigen in het Spaanse Ponferrada. 1. Je behaalde inmiddels je 7e zege in het tijdrijden. Tevreden met dit resultaat of had je meer verwacht? Ik ben zeker tevreden met dit resultaat. Vooral omdat ik terug provinciaal...