PK tijdrijden Antwerpen te Malle (Foto's)

Door Luc Jespers op 8 Apr 2014 - 23:05
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Vandaag werden in Malle de provinciale kampioenschappen betwist voor alle categoriën in het tijdrijden vanaf laatste jaars aspiranten.

Meer foto's: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157643667219503/

Tech.Geg. Elite z.c.
Aantal deelnemers: 11
1.   GEYSEN Kurt VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM  
2.   VAN ZUMMEREN Stef TEAM 3M  
3.   VAN LOOY Diego V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  
4.   MERTENS Robin BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM  
5.   DRUYTS Gerry TEAM 3M  
6.   VERWAEST Kevin VERANCLASSIC-DOLTCINI  
7.   DE SCHUTTER Bart WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
8.   VAN DEN BOGAERT Hans KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ  
9.   VAN HERCK Steven WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
10.   STESSENS Davy ILLI-BIKES CYCLING TEAM  

Beloften
Aantal deelnemers: 37
1.   LUYCKX Brent EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP  
2.   FRISON Frederik LOTTO BELISOL U23  
3.   GOOLAERTS Michael VERANDAS WILLEMS  
4.   LEEMANS Rob LOTTO BELISOL U23  
5.   VAN HOOYDONCK Nathan BISSELL DEVELOPMENT TEAM  
6.   VAN GESTEL Dries LOTTO BELISOL U23  
7.   PEELAERS Jeff VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM  
8.   BOSMANS Tom VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM  
9.   GOOSSENS Maarten V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  
10.   VAN DEN BRANDEN Viktor V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  
11.   KERKHOFS Mathias V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  
12.   MERTENS Tom BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW  
13.   WYNANTS Nick VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM  
14.   BROSENS Werner WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
15.   DONDERS Jelle KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
16.   VAN CRAEN Toshoni T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON  
17.   DOCKX Kristof V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  
18.   VAN OPSTAL Thomas BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW  
19.   VERSTREPEN Dries VAN DER VURST DEVELOPMENT TEAM  
20.   VAN DEN PLAS Jelle V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  
21.   VERTOMMEN Jeff BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW  
22.   STEVENS Wim KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
23.   CRABBE Arno KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
24.   JANS Noah ILLI-BIKES CYCLING TEAM  
25.   VAN CALSTER Gianni TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE  
26.   VERBEKE Benny WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
27.   MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
28.   HAEMELS Bavo KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  
29.   VAN DRIESSCHE Wannes WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
30.   SIMONS Michael VD HAUWE CT - GENTSE VS  
31.   ROMBOUTS Bram WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
32.   VAN DER AUWERA Nigel KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ  
33.   BRUYNS Lotar K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
34.   COOLS Alexander VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM  
35.   MAES Jef CECEMELCYCLINGTEAM  
36.   WYNANTS Arne DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL  
37.   VERDIJCK Niels V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  

Aspiranten 14 J Meisjes
Aantal deelnemers: 3
1.   ROMBOUTS Tine INDIVIDUEEL  
2.   ANTHONISSEN Elise W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
3.   SLEGERS Reine KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

Aspiranten 14 J Jongens
Aantal deelnemers: 10
1.   SEELS Brent WSC HAND IN HAND BAAL  
2.   STERCKX Domien VZW DE DEMERSPURTERS  
3.   VAN DE PAAR Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
4.   BRUYNS Lennerd K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
5.   BOMBOI Davide KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
6.   HEYLEN Gilles K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
7.   SCHOORS Lowie KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
8.   KEPPENS Arne CYCLING TEAM AVIA CRABBE WESTHOEK  
9.   GYS Tuur KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
10.   JORIS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

Dames Nieuwelingen
Aantal deelnemers: 5
1.   HEYNS Joyce KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  
2.   ROTMAN Lotte KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
3.   MARIEN Lynn FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING  
4.   MICHIELSEN-STEVENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
5.   GOOSSENAERTS Chloe FORZA FORTUNA FINANCIAL PLANNING  

Dames Juniores
Aantal deelnemers: 4
1.   DRUYTS Lenny TOPSPORT VLAANDEREN  
2.   ZEGERS Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
3.   ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
4.   NYS Hanne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  

Dames Elite
Aantal deelnemers: 6
1.   VEKEMANS Anisha LOTTO BELISOL LADIES  
2.   ROGGEMAN Inge KOGA LADIES TEAM  
3.   LODEWYKS Dana KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  
4.   CORTHOUT Shauni WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN  
5.   DERGENT Eveline WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  
6.   WILLEMS Joyce WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  
998.        

Nieuwelingen 1ste Jaars
Aantal deelnemers: 22
1.   HILLEN Michiel WSC HAND IN HAND BAAL  
2.   GOVAERTS Brent DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
3.   VANHOOF Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
4.   GIELEN Jorne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
5.   JACOBS Levi W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
6.   DE GREEF Tim WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  
7.   ECHELPOELS Stijn DCM CYCLING TEAM  
8.   BERNAERTS Jarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
9.   FOCQUET Mathijs WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
10.   LAUWENS Feddrik DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
11.   HEREMANS Aron K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
12.   VEKEMANS Emile W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
13.   BRESSELEERS Jonas KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ  
14.   DE SMEDT Yanni WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
15.   GEERTS Bjorn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
16.   T´SEYEN Wout DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
17.   DE DECKER Manus WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
18.   CLAESSEN Bram DCM CYCLING TEAM  
19.   MERTENS Neel DCM CYCLING TEAM  
20.   COOREMAN Guillermo WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
21.   MOYSON Rob WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
22.   GIELEN Jasper KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

Nieuwelingen 2de Jaars
Aantal deelnemers: 23
1.   DEMOLDER Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
2.   PEETERS Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
3.   DRIESEN Yarne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
4.   DELBAEN Michael WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
5.   VAN DE WATER Pieter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
6.   VERSCHAEVE Viktor WIELERTEAM WAASLAND VZW  
7.   STOOPEN Manu DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
8.   GIART Pieter CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
9.   VAN DONINCK Alec W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
10.   VAN SCHAEYBROEK Jonas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
11.   VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
12.   BYLOOS Jeff WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
13.   DRUYTS Miquel DCM CYCLING TEAM  
14.   DE PROOST Dries DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
15.   VERHOEVEN Robbe DCM CYCLING TEAM  
16.   VAN DEN BORNE Karl DCM CYCLING TEAM  
17.   VERBIST Lennert WSC HAND IN HAND BAAL  
18.   MEEUSEN Freek W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
19.   VERSTREPEN Arno CYCLING TEAM VIVE LE VÉLO VZW DIEGEM  
20.   SERNEELS Dieter DCM CYCLING TEAM  
21.   MOONS Rik WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
22.   GOELEN Gert DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
23.   JEURISSEN Sander KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ  

Juniores
Aantal deelnemers: 69
1.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
2.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
3.   JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
4.   BOGAERTS Stijn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
5.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
6.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
7.   BOONS Laurens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
8.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
9.   JESPERS Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
10.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM  
11.   DE BOECK Matthias KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
12.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ  
13.   PATTYN Jeroen ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
14.   DEMOLDER Thomas KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
15.   NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
16.   CRAS Steff AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
17.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
18.   WOUTERS Enzo AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
19.   PEETERS Vincent AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
20.   PEETERS Ferre DCM CYCLING TEAM  
21.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
22.   LOOMANS Gertjan WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  
23.   NAGELS Bertrand YOUNG CYCLING TEAM VZW  
24.   CUYVERS Jurian YOUNG CYCLING TEAM VZW  
25.   DAMEN Marnicq WSC HAND IN HAND BAAL  
26.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
27.   BRAET Dieter APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
28.   KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
29.   SCOPONI Gianni W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
30.   JACOBS Sybren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
31.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
32.   JORIS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
33.   GEENS Sander KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
34.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
35.   VERSTRAELEN Bert SPORT EN MOEDIG GENK  
36.   HERMANS Steff DCM CYCLING TEAM  
37.   LIEVENS Siebe DCM CYCLING TEAM  
38.   DECOCK Enzo WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  
39.   DE WEERDT Dries YOUNG CYCLING TEAM VZW  
40.   DYCKHOFF Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
41.   DEKKERS Robin W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
42.   DE VISSCHER Stijn WSC HAND IN HAND BAAL  
43.   GEERTS Kenneth SPORT EN MOEDIG GENK  
44.   VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM  
45.   VERSCHAEVE Antoon WIELERTEAM WAASLAND VZW  
46.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
47.   VAN DEN WOUWER Jens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
48.   JACOBS Joric KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
49.   MICHIELSEN-STEVENS Brent DCM CYCLING TEAM  
50.   STAPPERS Dries DCM CYCLING TEAM  
51.   JACOBS Tevye KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ  
52.   BERTELS Jef KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ  
53.   GIELEN Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
54.   HAUTEKIET Kobe KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ  
55.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
56.   LIEKENS Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
57.   SPRANGERS Prem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
58.   VAN GAEL Bart DCM CYCLING TEAM  
59.   VAN LOOCK Jesse DCM CYCLING TEAM  
60.   VERSPECHT Yoshi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
61.   GOVAERTS Jordi DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
62.   CLAESSEN Nick DCM CYCLING TEAM  
63.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
64.   VAN WESEMAEL Thor DCM CYCLING TEAM  
65.   VAN DER DONCK Olivier WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
66.   VAN GANSEN Matthijs KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ  
67.   DE HOON Geert KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZ  
68.   JANSSENS Jochen WSC HAND IN HAND BAAL  
69.   DE PROOST Jasper DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.



 

Gerelateerde artikels

Stijn Demolder behaalde afgelopen weekend zijn eerste juniorenzege in Nieuwrode. Stijn vertelt over de wedstrijd en hij krijgt tegelijk een job aangeboden.   Stijn Demolder wint in Nieuwrode from Cyclingsite.be on Vimeo.
Michiel Hillen trekt volgend jaar de wielertenue aan van Balen BC. Michiel was al goed voor 3 overwinningen dit seizoen. "Balen BC rijdt een heel uitgebreid programma. We doen enkele stages en ik krijg de kans om eens in het buitenland te koersen." Wil je ook je transfer aankondigen voor het...
Voor de avondwedstrijd in Kontich verschenen 95 beloften/elite zonder contract aan de start voor 9 ronden van 12 kilometer. In de wedstrijd waren er verschillende aanvalspogingen maar geen enkele van betekenis. Met nog zo'n 30 kilometer te rijden ontstond er een kopgroep van 15 renners wat...
Met 134 stonden ze deze middag nog aan de start van de 3e rit van de Ronde van Vlaams-Brabant, waar Thoms Gibbon (Baguet - M.I.B.A. - Indulek - Derito CT) na zijn zege van woensdag in de eerste rit nog steeds aan de leiding stond. Ondanks verschillende aanvalspogingen leek er niemand weg te geraken...
"We stonden met 89 aan de start in Kortessem. Het was al hard aan het regenen voor we vertrokken en na een valpartij in de eerste ronde werd de koers helemaal open gebroken. 20km voor het einde was er de eerste echte ontsnapping van mijn ploegmaat Jorne Gielen en na enkele tegenaanvallen bleef...
Senne Leysen is één van de betere tijdrijders in ons land maar ook op de weg kan hij zijn mannetje staan. Senne start in 2015 bij Lotto Soudal U23 als eerstejaars belofte. 1. Wat waren voor u de mooiste momenten van het afgelopen seizoen? Mijn selectie voor het wk. Dit is toch wel de mooiste...