![Printvriendelijke versie Printvriendelijke versie](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![Verstuur per e-mail Verstuur per e-mail](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/print_mail/icons/mail_icon.png)
Alexander Verbist heeft gisteren zijn eerste behaald in de juniorencategorie als eerstejaars. Alexander was zijn 2 medevluchters te snel af in de sprint.
"Het was een snelle wedstrijd met een paar aanvallen maar die niet ver weg konden rijden tot op een ogenblik dat 2 Litouwers half koers wegreden en 1min bijeen fietsen. Toen begon mijn ploeg en nog een paar andere mannen te rijden zodat de voorsprong van de 2 koplopers zakte. In de voorlaatste ronde toen de voorsprong nog 20sec bedroeg ben ik en een Canadees ernaartoe gereden en met de 2 rondgedraaid. Voor 1 van de Litouwers ging het te snel en moest lossen. In de sprint werd ik 1ste voor de Litouwer en de Canadees. Peleton volgde op 20sec.": aldus Alexander.
1
VERBIST Alexander
![](http://uitslagen.dewielerbond.be/images/Flags/BEL.png)
2
ADOMAITIS Rojus
![](http://uitslagen.dewielerbond.be/images/Flags/LTU.png)
3
ZUKOWSKY Nickolas
![](http://uitslagen.dewielerbond.be/images/Flags/CAN.png)
Bookmark/Search this post with