![Printvriendelijke versie Printvriendelijke versie](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![Verstuur per e-mail Verstuur per e-mail](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/print_mail/icons/mail_icon.png)
De vierde manche van de bpost bank trofee in Hasselt had een dubbel gezicht voor Sunweb - Napoleon Games. Kevin Pauwels onderbrak zijn stage in Mallorca om ons vandaag in Hasselt een Sinterklaasgeschenk met dikke strik errond te bezorgen. Kevin nam in de slotronde afscheid van een taaie Wout Van Aert en zorgde zo voor de zestiende overwinning voor onze ploeg, de vijfde al in een topcross dit seizoen. Die zorgde meteen ook voor een mooi inhaalmanoeuvre in de stand van de bpost bank trofee, waar Kevin de achterstand van twee minuten op Sven Nys bijna kon halveren. Onze man in vorm is nu tweede op 1'07".
Minder leuk nieuws kwam er van Klaas Vantornout. Die verdween door een achterpoortje uit de wedstrijd en doet daardoor een hele slechte zaak in het klassement van de bpost bank trofee. Opgeven deed hij niet zonder geldige reden: Klaas miste niet alleen compleet zijn start, hij knalde na enkele ronden ook keihard tegen een houten paaltje aan. Door de pijn moest hij uit koers. Ondanks een gezwollen knie en een pijnlijke arm denkt Klaas morgen toch te kunnen starten in de Druivencross in Overijse.