![Printvriendelijke versie Printvriendelijke versie](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/icons/print_icon.png)
![Verstuur per e-mail Verstuur per e-mail](https://www.cyclingsite.be/sites/all/modules/print/print_mail/icons/mail_icon.png)
Michael Delbaen (Steeds Vooraan Kontich) won enkele weken geleden het clubkampioenschap. Afgelopen weekend was het net geen podium voor de nieuweling.
1. Hoe verliep voor jouw de voorbereiding op het nieuwe seizoen? Deze winter ben ik veel in Gent (Blaarmeersen) gaan trainen om mijn snelheid te verbeteren en om blokkentrainingen te doen, ook ben ik met de mountainbike trainingen gaan doen in het bos. Op de weg heb ik de uithouding getraind met clubtrainingen en trainingen achter de brommer.
2. In Opwijk behaalde je een 4e plaats. Tevreden met deze uitslag of zat er meer in? Al vrij snel was er 2 man weg en ik was niet mee. Ik heb me voor de rest van de koers gedeisd gehouden tot ik de laatste ronde bergop demarreerde. We waren weg met drie, in de sprint had ik slimmer moeten zijn en niet van te ver beginnen aan kop. Aal bij al was ik tevreden, maar ik had het podium kunnen halen.
3. Je schreef inmiddels ook het clubkampioenschap Steeds Vooraan op je naam. Had je zo'n sterke start van het seizoen verwacht? Ik wist van mezelf dat ik goed en hard had getraind en dat ik klaar was voor het seizoen. Ik voelde direct dat ik goed was bij het begin van de koers en had bij de sprint nog overschot. Ik had het in elk geval gehoopt en ook wel een beetje verwacht dat het goed ging zijn.
4. Wat verwacht je voor de rest van het seizoen? Ik zou dit seizoen meer grote koersen willen rijden en erin presteren. Ik zou ook constantere uitslagen willen halen tegenover vorig jaar. Ik hoop dat ik nog enkele koersen kan winnen en misschien wel een grote koers.