

Keukeleire succesvol geopereerd
Jens Keukeleire is vorige vrijdag met succes geopereerd aan zijn gebroken sleutelbeen. De Bruggeling van Orica-GreenEdge brak zijn sleutelbeen op training, waarbij ook zijn ligamenten zijn geraakt. Keukeleire plant zijn rustperiode nu iets vroeger, doordat hij drie maanden niet mag koersen, en zal zijn voorbereiding op 2014 wellicht ook vroeger starten.
GP Briek Schotte in Desselgem huldigt afscheidnemende Niko Eeckhout
Volgende week dinsdag, 10 september, zal Niko Eeckhout uitgebreid in de bloemetjes worden gezet tijdens de 71 ste Grote Prijs Briek Schotte in Desselgem. Eeckhout wist deze koers in het verleden meermaals te kleuren en was er de beste in 2009. Aangezien hij na dit seizoen de fiets aan de wilgen hangt, zal hij voor de laatste keer rondjes draaien in Desselgem. Na de wedstrijd vindt op het podium nog een afscheidsceremonie ter ere van ‘Rambo’ plaats.
De Clercq houdt gekneusde pees over aan val in Vuelta
Bart De Clercq kent de oorzaak die hem maandag tot opgave dwong in de Vuelta. Nog voor de start kwam De Clercq ten val in de neutrale zone waarbij hij een kneuzing van de pees die de quadriceps met de knie verbindt opliep. De klimmer van Lotto-Belisol mag vanaf komend weekend opnieuw voorzichtig beginnen trainen.
(Jimmie Croon)