Kenneth Baluwé zal vanaf 2015 de kleuren van zijn werkgever Van Eyck Sports verdedigen in het peloton.
"Ik kon bij FCP Glacentra CT blijven, maar omdat ikzelf werk bij winkel Van Eyck Sports was dit de beste optie. Er waren meerdere redenen om voor Vaneycksport ploeg te kiezen. De ploeg heeft een uitstekende omkadering om renners te begeleiden, de sfeer en de begeleiding in de ploeg is top. Het is een hechte band en iedereen komt goed met mekaar overeen, wat zeer belangrijk is. Enkele renners waaronder Tommy Baeyens en Robin van Goethem zijn nu ook mijn collega's in het peleton en op het werk. Ik hoop een goede winter te kunnen doorkomen en te kunnen uitblinken in kermiskoersen en enkele interclubs. Het is dan men 3de jaar terug in het peleton. Toch wil ik Jaak Van Mingeroet en Gino Pieters bedanken voor het voorbije jaar bij FCP. Het was gedurende afgelopen seizoen een mooie ervaring. De sfeer in de ploeg was heel goed en ik voelde me heel goed thuis bij de ploeg."
Wil je ook je transfer aankondigen voor het seizoen 2015? Mail naar redactie@cyclingsite.be
Kenneth Baluwé Kiest voor Wielerteam Van Eyck Sport
Bookmark/Search this post with
Gerelateerde artikels
Alexander Maes mocht afgelopen seizoen als stagiair aan de slag bij Wanty. Vandaag mocht de West-Vlaming zijn overeenkomst met het An Post-Chain Reaction team bekend maken.
"Deze keuze voor an post is er gekomen door dat het toch een ploeg is die ambitie uitstraalt, ze rijden een mooi en...
Jeroen Pattyn heeft zijn onderkomen voor volgend jaar gevonden als eerstejaars beloften. Jeroen zal aan de slag gaan in de kleuren van VL Technics-Abutriek. Klimmen is een specialiteit van deze Antwerpse renner.
"Ze volgden me al langer en Rudy wou me echt hebben, dat is altijd plezant. VL...
Na het stoppen van DJ Matic moest Arne Clicteur op zoek naar een nieuwe ploeg. De renner welke al goed was voor 2 overwinning als eerstejaars junior maakt de overstap naar Zannata Lotto CT Menen.
"De begeleiding bij Zannata Lotto CT Menen zal goed en verzorgd verlopen. Als het goed gaat maar ook...
Jenko Bonne start zaterdag zijn crossseizoen in de kleuren van het Baguet - MIBA Poorten - Indulek Cycling Team. Jenko maakt de overstap van de junioren naar de beloftecategorie.
"Er was geen plaats voor mij bij Sunweb - Napoleon Games en dan heb ik samen met Mario De Clercq en Andre...
De Deen Mathias Krigbaum zal volgend jaar in de kleuren aan de start verschijnen van Lotto Belisol U23. Mathias heeft beslist om volledig voor de weg te gaan.
"That's because this team will give me a really good racing programme. Next year i will go 100% for the road. I think i can develop by...
Nourdine Ranson zal als eerstejaars junior volgend jaar de juniorenploeg van Wielerteam Ieper vervoegen.
"Ik heb gekozen voor deze ploeg omdat ze geen druk op mij gaan leggen wat prestaties betreft, wetende dat ik dit jaar last heb gehad van een virale infectie."
Wil je ook je transfer...

