Fotoalbum Vlaams kampioenschap veldrijden aspiranten te Hoegaarden

Door Kurt Vermeerbergen op 12 Nov 2014 - 18:35
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Het zware modderige parcours van Hoegaarden was op Wapenstilstand het decor voor het Vlaams kampioenschap voor aspiranten.

De dames 12,13 en 14 jaar mochten het goede voorbeeld geven. De Vlaamse kampioentruien gingen in deze reeksen naar Elvia Peeters (12 jaar), Julie Brouwers (13 jaar) en Nele Van Assche (14 jaar).

Bij de aspiranten jongens eindigde de wedstrijd steeds met een duidelijke solo zege van de nieuwe Vlaams kampioen. Mochten het zegegebaar maken : Mathis Avondts (12 jaar), Dante Coremans (13 jaar) en Ryan Cortjens (14 jaar). Naast de trui en de medaille kreeg de winnaar ook nog een uurwerk aangeboden.

Foto's: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157648841008267/

Jongens 12 jaar
Aantal deelnemers: 31
1.   AVONDTS Mathis W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
2.   KUYPERS Milan WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE  
3.   PAUWELS Pieter PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
4.   BLOMMEN Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
5.   DIELS Noa KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
6.   WILLEMS Senne OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW  
7.   VANDERLINDEN Lukas INDIVIDUEEL  
8.   OOSTERLINCK Joes KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
9.   VAN STAAY Iben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
10.   COOMAN Kjell TOMABEL CYCLING TEAM  
11.   VAN NIEUWENHUYSE Warre TOMABEL CYCLING TEAM  
12.   VANHOOYDONCK Stef W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
13.   WUYTS Yannick VZW DE DEMERSPURTERS  
14.   DHOOGE Thibau PATRICK DEVELOPMENT TEAM  
15.   NIJS Viktor LOTTO OLYMPIA TIENEN  
16.   ROTTIERS Reinoud PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
17.   VAN GILS Yannick W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
18.   BEUCKELAERE Lennert WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE  
19.   EECKHOUT Sander JOHN SAEY CYCLING TEAM  
20.   SCHEERLINCK Kiero KTC-CYCLING TEAM  
21.   DE MEESTER Matthias INDIVIDUEEL  
22.   VERMOOTE Niels KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW  
23.   CHANTRAIN Casper LOTTO OLYMPIA TIENEN  
24.   VAN DEN BROECK Lars DCM CYCLING TEAM  
25.   RAES Renzo W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
26.   COECKELBERGHS Robbe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
27.   VLEUGELS Jef WSC HAND IN HAND BAAL  
28.   VANSTEENKISTE Vico WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
29.   DE BAERE Rune PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
30.   TORFS Rik VZW DE DEMERSPURTERS  
31.   JACOBS Joni LOTTO OLYMPIA TIENEN  

Jongens 13 jaar
Aantal deelnemers: 52
1.   COREMANS Dante KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
2.   ORINS Robin ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
3.   BAERS Arne HAGELAND CYCLING TEAM  
4.   WIENEN Flore KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
5.   LAURYSSEN Yorben KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
6.   LAURYSSEN Rik W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
7.   NYS Thibau KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
8.   KEYNEN Milan KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
9.   D´HOLLANDER Senne PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
10.   BLEYENBERG Jado PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
11.   LAERMANS Tommy DCM CYCLING TEAM  
12.   VAN DE PUTTE Victor KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
13.   VAN CAMPENHOUT Jetze KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
14.   VAN DYCK Cisse WSC HAND IN HAND BAAL  
15.   DE BOCK Rune JONGE RAKKERS VOLLEZELE  
16.   VOGELS Aaron LOTTO OLYMPIA TIENEN  
17.   MOENS Milo W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
18.   HUYBS Ward KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
19.   CEULEMANS Michiel DCM CYCLING TEAM  
20.   BELMANS Lennert DCM CYCLING TEAM  
21.   VAN HAMME Wout LOTTO OLYMPIA TIENEN  
22.   VANDERAERDEN Wout GREEN PROCYCLING - HOUTHALEN-HELCHTEREN  
23.   DE RIJCK Nando KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
24.   CLAES Jary KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
25.   CLARYSSE Elio KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
26.   VAN HOUT Luca KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
27.   DE POOTER Dries KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
28.   BEECKMAN Gauthier INDIVIDUEEL  
29.   JANSSEN Wout W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
30.   MARTENS Seppe W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
31.   VIDTS Obie KTC-CYCLING TEAM  
32.   VAN HAVERE Detlev WIELERTEAM WAASLAND VZW  
33.   CORVERS Milan KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO  
34.   DEJONGHE Senne KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
35.   DECKMIJN Matisse CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE  
36.   VANPRAET Ruben VD HAUWE CT - GENTSE VS  
37.   GOYVAERTS Ibo WSC HAND IN HAND BAAL  
38.   GHEYSENS Laurens WK NOORD-WEST-BRABANT  
39.   SLEEUWAGEN Thibault INDIVIDUEEL  
40.   DEHAES Wiebe INDIVIDUEEL  
41.   DECLERCK Jelle WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
42.   BRUYNSEELS Lance DCM CYCLING TEAM  
43.   VAN NOYEN Lukas LOTTO OLYMPIA TIENEN  
44.   BENOIT Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB  
45.   BLOEM Senne VD HAUWE CT - GENTSE VS  
46.   VERHEYEN Nils KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
47.   JACOBS Lenn KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
48.   REMORY Jarno VD HAUWE CT - GENTSE VS  
49.   TESSEUR Marco WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
50.   CORNELISSENS Yenzo W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
51.   VANWAELDEREN Stijn DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
52.   BASTIAENSEN Jesse DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
53.   VAN LAER Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
53.   DAS Jitse SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  

Jongens 14 jaar
Aantal deelnemers: 48
1.   CORTJENS Ryan VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT  
2.   PEIRENS Yente WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
3.   GROSEMANS Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
4.   VERMOOTE Jelle KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE VZW  
5.   MALEZSEWSKI Lukas KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
6.   LAROY Bjarne VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT  
7.   MEEUSSEN Witse W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
8.   SQUIRE Ben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  
9.   VAN DYCK Jarne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
10.   VANDERMEER Quinten HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN  
11.   DE LAET Tomas WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
12.   VAN DER VEKEN Senne KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
13.   JANSE Stef LOTTO OLYMPIA TIENEN  
14.   PRINSEN Lennert DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
15.   BERVOETS Michaël HAGELAND CYCLING TEAM  
16.   DEJAEGHER Jasper PATRICK DEVELOPMENT TEAM  
17.   BROUWERS Emile KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
18.   VAN DER SMISSEN Lennick DCM CYCLING TEAM  
19.   VAN TRICHT Floris LOTTO OLYMPIA TIENEN  
20.   CRAPS Lars LOTTO OLYMPIA TIENEN  
21.   HERMANS Berre DCM CYCLING TEAM  
22.   DHAEYE Enrico ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
23.   BORGERS Lars LOTTO OLYMPIA TIENEN  
24.   VAN OLMEN Yevgeny K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
25.   VANDESOMPEL Cedric DCM CYCLING TEAM  
26.   BOGAERTS Ruben NODRUGS HEROES FLANDERS  
27.   VAN LOOVEREN Joachim W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
28.   GROOTJANS Jeno DCM CYCLING TEAM  
29.   DE BAENE Lance KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
30.   DEBAELE Jorre HAGELAND CYCLING TEAM  
31.   KONINCKX Maarten HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN  
32.   STRUYF Robbe PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
33.   CAS Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
34.   QUETS Stijn KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
35.   WYSEURE Joran KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  
36.   VANSTEENKISTE Joshua WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
37.   MULDERS Yarne HAGELAND CYCLING TEAM  
38.   BRAMS Andy LOTTO OLYMPIA TIENEN  
39.   DUYM Steffen WIELERTEAM WAASLAND VZW  
40.   VAN CUTSEM Senna KTC-CYCLING TEAM  
41.   DE MEUTER Santiago KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
42.   HUYSEGEMS Dylan LOTTO OLYMPIA TIENEN  
43.   HEYLEN Wout KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
44.   VANHEES Michiel SPORT EN MOEDIG GENK  
45.   VAN HOUTE Sybren PAPILLON-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
46.   VAN MELDERT Robin VZW DE DEMERSPURTERS  
47.   STIPPELMANS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
48.   STYVEN Kevin HAGELAND CYCLING TEAM  
49.   LAURYSSEN Tom W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
49.   MEULEMANS Lennert DCM CYCLING TEAM  
49.   NAULAERTS Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
49.   SCHOONVLIET Stein DCM CYCLING TEAM  
49.   VOS Yannick DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
49.   MACHIELS Brent HAGELAND CYCLING TEAM  
49.   VERHAEGEN Lennie VZW DE DEMERSPURTERS  

Meisjes 12 jaar
Aantal deelnemers: 5
1.   PEETERS Elvia SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
2.   ROELANDTS Julie VZW LOTTO-LADIESCYCLING  
3.   DE MEUTER Brooklyn KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
4.   VAN DEN BRANDE Mirthe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
5.   VAN DE PAAR Ines KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

Meisjes 13 jaar
Aantal deelnemers: 7
1.   BROUWERS Julie KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
2.   VANHOOYDONCK Fien W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
3.   VAN GOETHEM Femke KTC-CYCLING TEAM  
4.   BEIRINCKX Lina WSC HAND IN HAND BAAL  
5.   KEMPS Stephanie KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
6.   DE CLERCQ Katrijn VD HAUWE CT - GENTSE VS  
7.   LAUWERIJS Laura WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  

Meisjes 14 jaar
Aantal deelnemers: 8
1.   VAN ASSCHE Nele VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT  
2.   VAN LOY Tess VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM  
3.   ZWAENEPOEL Tessa WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
4.   VERBEEK Brit HAGELAND CYCLING TEAM  
5.   VANWALLEGHEM Kyenta ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
6.   DUYM Farah WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
7.   CRABBÉ Kiona LOTTO OLYMPIA TIENEN  
8.   KESTELEYN Febe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

Gerelateerde artikels

Elvia Peeters (1e jaars nieuweling)  maakt op 1 januari 2019 de overstap van Sport en Steun Leopoldsburg naar de clusterploeg Avia-Rudyco-Janatrans/ Autoglas Wetteren. 8 jaar werd ze op handen gedragen bij Sport en Steun Leopoldsburg, en nu verlaat ze in de beste verstandhouding de club om...
Ryan Cortjens is nu ook een naam dat ze in Luxemburg kennen. Ryan wist een knappe derde plaats te behalen in de tweede rit van de ronde van Luxemburg. "Het was een zeer zware koers 9 x een zware klim omhoog. 3 rondes voor het einde springen er een paar weg en ben er achteraan gegaan  en...
Vandaag maakte Dante Coremans bekent dat hij stopt met het crossen, mtb, ... Volgende tekst staat op zijn website te lezen: "Aan alle mooie liedjes komt een eind blijkbaar. Dante heeft beslist om niet meer te fietsen. Hij vind de wedstrijden nog wel leuk, maar jammer genoeg heeft hij zich...
Bij de nieuwelingen kregen we een mooie strijd tussen de koplopers waaronder Belgisch kampioen Thibau Nys, die de snelste start had, Dante Coremans, Ward Huybs en Jetze Van Campenhout. In de laatste ronde kwam Thibau nog ten val en moest zich tevreden stellen met plaats 3. Dante Coremans kon met...
Bij de aspiranten 14 jaar werd het al een snel een duel tussen Mathis Avondts en Senne Willems. Mathis reed heel de wedstrijd aan kop en werkte het mooi af met zijn 100ste zege sinds hij als miniem is gestart met de wielersport. Mathis ging deze zege op gepaste wijze vieren deze avond..... "...
Tijdens de laatste manche van de moedige veldrijder in Meer verschenen in damesreeks 11 dames nieuwelingen en 26 juniores/elite. De zege bij de nieuwelingen ging naar de Xaydee van Sinaey. Julie Brouwers kon het zegegebaar maken bij de dames internationale/juniores . Foto's: https://...