Dennis Delmotte wint eerste rit ster van de Vlaamse Ardennen

Door Luc Jespers op 25 Jul 2014 - 18:57
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Dennis Delmotte wint de spurt voor Maxime Depoortere en Milan Menten in de eerste rit van de 3-daagse ster van de Vlaamse Ardennen. De eerste rit ging over 4 kleine ronden van 10km en 5 grote ronden van 15km. In de eerste ronde waren er reeds 3 aanvallers die later het gezelschap kregen van een 10-tal. Op 3 ronden van het einde op de Pottelberg was het vuurwerk in de aanloop naar de GPM en waren er vooraan 2 leiders met Kobe Goossens en Martin Palm op korte afstand gevolgd door Guillaume Seyen, de rest werd opgepeuzeld door een sterk uitgedund peloton.  De twee zongen het uit tot aan de rode vod van 1 km en werden ook ingerekend door het jagende peloton die een massaspurt op de smalle aankomstbaan voorbereiden. Hier is overduidelijk Dennis Delmotte van het Zanatta - Lotto cycling team die de winst voor zich neemt. De Nederlander Max Gulinckx neemt de jongerentrui. De gele trui uiteraard voor Dennis Delmotte en in de bollentrui kunnen we morgen Kobe Goossens terugvinden.

Foto's : https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157645912992351/

1.   DELMOTTE Dennis ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW 02:49:53
2.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
3.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
4.   VAN DEN BOSSCHE Timothy BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
5.   VAN HECKE Elias VISTAMEDIA HAMME  
6.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
7.   SCHUERMANS Jelle AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
8.   VAN DEN BOSSCHE Angelo VISTAMEDIA HAMME  
9.   DELVAUX Guillaume TEAM WALLONIE  
10.   DETANT Yannick VIKING KROON WILNIS  
11.   DE VISSCHER Glenn K.V.C. DEINZE VZW  
12.   BECHYNE Matej VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
13.   DE LANGE Jens WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
14.   VERKERKEN Miel K.V.C. DEINZE VZW  
15.   FARINON Jeno ISOREX CYCLING TEAM  
16.   HEYSE Jari K.V.C. DEINZE VZW  
17.   HOUTTEMAN Nico KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
18.   VAN CAENEGHEM Gregory ISOREX CYCLING TEAM  
19.   KROONEN Bastien TEAM WALLONIE  
20.   DEPREZ Tuur KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
21.   LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
22.   TEIRLINCK Jens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
23.   BOGAERTS Stijn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
24.   VAN SCHOORS Matti BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
25.   VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  
26.   VANDENBUSSCHE Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
27.   JACOBS Johan VISTAMEDIA HAMME  
28.   LEGRAND Django WIELERTEAM IEPER  
29.   HEYTENS Maxim ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
30.   VANDENBOSSCHE Cedric WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
31.   DEBOOT Bruce VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
32.   DE ROOSE Gertjan KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
33.   DEHEM Arno VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
34.   BOTHUYNE Jorden ISOREX CYCLING TEAM  
35.   CARTER Thomas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
36.   DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW  
37.   PETIT Tomas TEAM WALLONIE  
38.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
39.   MARIN Glenn WIELERTEAM WAASLAND VZW  
40.   ROELS Wannes RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
41.   ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
42.   BONNE Jenko VISTAMEDIA HAMME  
43.   COOREVITS Gilles WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
44.   LIJNEN Marnix WSC HAND IN HAND BAAL  
45.   BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW  
46.   BRIESEN Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
47.   GOOSSENS Kobe YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
48.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
49.   VAN DER BEKEN Arno DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
50.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
51.   BILLEN Gilles TEAM WALLONIE  
52.   KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
53.   LANGEAU Yoni BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
54.   THIERENS Arne RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
55.   VERBRAKEN Jorn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
56.   RONSIJN Bram MIXTE TEAM 1  
57.   JANSSENS Jochen WSC HAND IN HAND BAAL  
58.   VERSCHAEVE Corneel WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
59.   SEGERS Dieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
60.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
61.   VAN WIJK Oscar VIKING KROON WILNIS  
62.   VAN DER BRACHT Kenneth WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
63.   DEJONGHE Bram APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
64.   MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
65.   D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
66.   PENNINCK Jens VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
67.   DE PROOST Jasper DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
68.   VAN HERCK Glen MIXTE TEAM 1  
69.   SPRANGERS Prem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
70.   STASSIJNS Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
71.   INKELAAR Kevin AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
72.   VERSCHUEREN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
73.   ROSSEEUW Robin MIXTE TEAM 2  
74.   COBBAERT Florian BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
75.   BATEN Gianni WIELERTEAM WAASLAND VZW  
76.   PALM Martin TEAM WALLONIE  
77.   LAMBERTIN Kevin BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
78.   CARLIER Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
79.   DEBRUYNE Jens WIELERTEAM IEPER  
80.   DE JONGHE Jules WIELERTEAM IEPER  
81.   VANHOUCKE Herman AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
82.   JOCQUÉ Jelle APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
83.   DUPONT Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
84.   DE BEN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
85.   VAN OUDENHOVE Jovany MIXTE TEAM 1  
86.   DE WACHTER Brent ISOREX CYCLING TEAM  
87.   CLAEYS Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
88.   MOONS Steven ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
89.   DELERUE Pieterjan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
90.   KOLEN Stefan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :00:43
91.   TAS Robbert WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
92.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
93.   NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
94.   GEENS Sander KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
95.   DE PLUS Jasper APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
96.   JESPERS Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
97.   DROESBEKE Brecht KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
98.   VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
99.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
100.   DUFOUR Warre DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
101.   SCHELLING Jouke VIKING KROON WILNIS  
102.   LESCOUHIER Bert WIELERTEAM WAASLAND VZW  
103.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
104.   VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
105.   MEERPOEL Robbe KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
106.   HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
107.   DE VISSCHER Stijn WSC HAND IN HAND BAAL  
108.   DEVENIJNS Jasper ISOREX CYCLING TEAM  
109.   BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW :00:53
110.   DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:19
111.   BOSMANS Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :01:40
112.   COWARD Jake APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :02:21
113.   VAN HASSEL Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :02:38
114.   DE VOS Jens BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :04:15
115.   DE SCHRYVER Jonas KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
116.   BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
117.   EECKMAN Bert MIXTE TEAM 2 :05:18
118.   JOSEPH Thomas VISTAMEDIA HAMME :05:49
119.   VAN DONINK Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :06:25
120.   VAN STEENKISTE Goran WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
121.   DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
122.   VANDEVYVERE Gauthier WIELERTEAM IEPER  
123.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :07:41
124.   NERINCKX Tim KSC DENDERSTREEK LABIEKES :08:52
125.   DE ROO Maxime C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE :08:54
126.   DECOCK Alex WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :11:24
127.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
128.   VOOGT Danny VIKING KROON WILNIS  
129.   MAES Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  
130.   LEUS Jelle RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
131.   LIND Tijmen VIKING KROON WILNIS  
132.   VAN DEN NEST Jeffrey KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
133.   DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM  
134.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
135.   VAN DE VELDE Darwin KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
136.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
137.   DE CLERCQ Dries APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
138.   PIETERS Dietger MIXTE TEAM 1 :13:54
139.   VERSCHAEVE Siebe WIELERTEAM IEPER  
140.   DE CORTE Freek RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
141.   DRIESEN Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
142.   ROBBERECHTS Thom WSC HAND IN HAND BAAL  
143.   SMEYERS Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
144.   DAMEN Marnicq WSC HAND IN HAND BAAL  
145.   VAN OSSELAER Jonas RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
146.   VANAUDENAERDE Jarne MIXTE TEAM 2  
147.   HERMAN Axel VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
148.   HALLIE Joey VIKING KROON WILNIS  
149.   CATELYN Gieljan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  
150.   KERCKHOVE Maxim ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
151.   VAN MEIRHAEGHE Angelo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
152.   DE LOOSE Arne RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
153.   DE WILDE Jonathan K.V.C. DEINZE VZW  
154.   VANGAMPELAERE Siebe WIELERTEAM IEPER  
155.   NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
156.   KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
157.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
158.   GHEERARDYNS Glenn MIXTE TEAM 2 :16:24
159.   BISSCHOPS Niels WSC HAND IN HAND BAAL  
160.   CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE :18:54
161.   DESEURE Lars MIXTE TEAM 2  
162.   VAN DEN NEST Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES :20:01

Individueel klassement
1.   DELMOTTE Dennis ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW 02:49:37
2.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:10
3.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:12
4.   HEYTENS Maxim ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW :00:14
5.   BRIESEN Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
6.   VAN DEN BOSSCHE Timothy BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :00:16
7.   VAN HECKE Elias VISTAMEDIA HAMME  
8.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
9.   SCHUERMANS Jelle AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
10.   VAN DEN BOSSCHE Angelo VISTAMEDIA HAMME  
11.   DELVAUX Guillaume TEAM WALLONIE  
12.   DETANT Yannick VIKING KROON WILNIS  
13.   DE VISSCHER Glenn K.V.C. DEINZE VZW  
14.   BECHYNE Matej VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
15.   DE LANGE Jens WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
16.   VERKERKEN Miel K.V.C. DEINZE VZW  
17.   FARINON Jeno ISOREX CYCLING TEAM  
18.   HEYSE Jari K.V.C. DEINZE VZW  
19.   HOUTTEMAN Nico KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
20.   VAN CAENEGHEM Gregory ISOREX CYCLING TEAM  
21.   KROONEN Bastien TEAM WALLONIE  
22.   DEPREZ Tuur KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
23.   LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
24.   TEIRLINCK Jens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
25.   BOGAERTS Stijn APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
26.   VAN SCHOORS Matti BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
27.   VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  
28.   VANDENBUSSCHE Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
29.   JACOBS Johan VISTAMEDIA HAMME  
30.   LEGRAND Django WIELERTEAM IEPER  
31.   VANDENBOSSCHE Cedric WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
32.   DEBOOT Bruce VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
33.   DE ROOSE Gertjan KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
34.   DEHEM Arno VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
35.   BOTHUYNE Jorden ISOREX CYCLING TEAM  
36.   CARTER Thomas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
37.   DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW  
38.   PETIT Tomas TEAM WALLONIE  
39.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
40.   MARIN Glenn WIELERTEAM WAASLAND VZW  
41.   ROELS Wannes RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
42.   ROELS Laurens ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
43.   BONNE Jenko VISTAMEDIA HAMME  
44.   COOREVITS Gilles WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
45.   LIJNEN Marnix WSC HAND IN HAND BAAL  
46.   BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW  
47.   GOOSSENS Kobe YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
48.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
49.   VAN DER BEKEN Arno DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
50.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
51.   BILLEN Gilles TEAM WALLONIE  
52.   KLOECK Dario KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
53.   LANGEAU Yoni BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
54.   THIERENS Arne RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
55.   VERBRAKEN Jorn KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
56.   RONSIJN Bram MIXTE TEAM 1  
57.   JANSSENS Jochen WSC HAND IN HAND BAAL  
58.   VERSCHAEVE Corneel WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
59.   SEGERS Dieter WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
60.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
61.   VAN WIJK Oscar VIKING KROON WILNIS  
62.   VAN DER BRACHT Kenneth WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
63.   DEJONGHE Bram APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
64.   MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
65.   D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
66.   PENNINCK Jens VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
67.   DE PROOST Jasper DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
68.   VAN HERCK Glen MIXTE TEAM 1  
69.   SPRANGERS Prem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
70.   STASSIJNS Ben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
71.   INKELAAR Kevin AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
72.   VERSCHUEREN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
73.   ROSSEEUW Robin MIXTE TEAM 2  
74.   COBBAERT Florian BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
75.   BATEN Gianni WIELERTEAM WAASLAND VZW  
76.   PALM Martin TEAM WALLONIE  
77.   LAMBERTIN Kevin BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
78.   CARLIER Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
79.   DEBRUYNE Jens WIELERTEAM IEPER  
80.   DE JONGHE Jules WIELERTEAM IEPER  
81.   VANHOUCKE Herman AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
82.   JOCQUÉ Jelle APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
83.   DUPONT Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
84.   DE BEN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
85.   VAN OUDENHOVE Jovany MIXTE TEAM 1  
86.   DE WACHTER Brent ISOREX CYCLING TEAM  
87.   CLAEYS Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
88.   MOONS Steven ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
89.   DELERUE Pieterjan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
90.   KOLEN Stefan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. :00:59
91.   TAS Robbert WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
92.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
93.   NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
94.   GEENS Sander KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
95.   DE PLUS Jasper APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
96.   JESPERS Seppe KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
97.   DROESBEKE Brecht KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
98.   VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
99.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
100.   DUFOUR Warre DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
101.   SCHELLING Jouke VIKING KROON WILNIS  
102.   LESCOUHIER Bert WIELERTEAM WAASLAND VZW  
103.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
104.   VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
105.   MEERPOEL Robbe KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
106.   HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
107.   DE VISSCHER Stijn WSC HAND IN HAND BAAL  
108.   DEVENIJNS Jasper ISOREX CYCLING TEAM  
109.   BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW :01:09
110.   DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:35
111.   BOSMANS Arne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT :01:56
112.   COWARD Jake APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT :02:37
113.   VAN HASSEL Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW :02:54
114.   DE VOS Jens BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :04:31
115.   DE SCHRYVER Jonas KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
116.   BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
117.   EECKMAN Bert MIXTE TEAM 2 :05:34
118.   JOSEPH Thomas VISTAMEDIA HAMME :06:05
119.   VAN DONINK Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :06:41
120.   VAN STEENKISTE Goran WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
121.   DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
122.   VANDEVYVERE Gauthier WIELERTEAM IEPER  
123.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :07:57
124.   NERINCKX Tim KSC DENDERSTREEK LABIEKES :09:08
125.   DE ROO Maxime C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE :09:10
126.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :11:38
127.   DECOCK Alex WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :11:40
128.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
129.   VOOGT Danny VIKING KROON WILNIS  
130.   MAES Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  
131.   LEUS Jelle RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
132.   LIND Tijmen VIKING KROON WILNIS  
133.   VAN DEN NEST Jeffrey KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
134.   DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM  
135.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
136.   VAN DE VELDE Darwin KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
137.   DE CLERCQ Dries APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
138.   PIETERS Dietger MIXTE TEAM 1 :14:10
139.   VERSCHAEVE Siebe WIELERTEAM IEPER  
140.   DE CORTE Freek RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
141.   DRIESEN Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
142.   ROBBERECHTS Thom WSC HAND IN HAND BAAL  
143.   SMEYERS Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
144.   DAMEN Marnicq WSC HAND IN HAND BAAL  
145.   VAN OSSELAER Jonas RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
146.   VANAUDENAERDE Jarne MIXTE TEAM 2  
147.   HERMAN Axel VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
148.   HALLIE Joey VIKING KROON WILNIS  
149.   CATELYN Gieljan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  
150.   KERCKHOVE Maxim ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
151.   VAN MEIRHAEGHE Angelo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
152.   DE LOOSE Arne RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
153.   DE WILDE Jonathan K.V.C. DEINZE VZW  
154.   VANGAMPELAERE Siebe WIELERTEAM IEPER  
155.   NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
156.   KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
157.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
158.   GHEERARDYNS Glenn MIXTE TEAM 2 :16:40
159.   BISSCHOPS Niels WSC HAND IN HAND BAAL  
160.   CAP Bryan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE :19:10
161.   DESEURE Lars MIXTE TEAM 2  
162.   VAN DEN NEST Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES :20:17

Puntenklassement
1.   DELMOTTE Dennis ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW 00:00:00 03
2.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
3.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
4.   VAN DEN BOSSCHE Timothy BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
5.   VAN HECKE Elias VISTAMEDIA HAMME  
6.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
7.   SCHUERMANS Jelle AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
8.   VAN DEN BOSSCHE Angelo VISTAMEDIA HAMME  
9.   DELVAUX Guillaume TEAM WALLONIE  
10.   DETANT Yannick VIKING KROON WILNIS  
11.   DE VISSCHER Glenn K.V.C. DEINZE VZW  
12.   BECHYNE Matej VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
13.   DE LANGE Jens WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
14.   VERKERKEN Miel K.V.C. DEINZE VZW  
15.   FARINON Jeno ISOREX CYCLING TEAM  
16.   HEYSE Jari K.V.C. DEINZE VZW  
17.   HOUTTEMAN Nico KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
18.   VAN CAENEGHEM Gregory ISOREX CYCLING TEAM  
19.   HEYTENS Maxim ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
20.   BRIESEN Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
21.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
22.   KROONEN Bastien TEAM WALLONIE  
23.   DEPREZ Tuur KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  

Tussenspurtklassement
1.   DELMOTTE Dennis ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW 00:00:00 01
2.   BRIESEN Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
3.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
4.   HEYTENS Maxim ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  

Jongerenklassement
1.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM 02:49:53
2.   DETANT Yannick VIKING KROON WILNIS  
3.   HOUTTEMAN Nico KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
4.   LOOCKX Lander KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
5.   VAN HOOREBEKE Michiel C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  
6.   JACOBS Johan VISTAMEDIA HAMME  
7.   DE ROOSE Gertjan KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
8.   CARTER Thomas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
9.   DE BLAERE Diego K.V.C. DEINZE VZW  
10.   MARIN Glenn WIELERTEAM WAASLAND VZW  
11.   ROELS Wannes RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
12.   BONNE Jenko VISTAMEDIA HAMME  
13.   LIJNEN Marnix WSC HAND IN HAND BAAL  
14.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
15.   LANGEAU Yoni BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
16.   RONSIJN Bram MIXTE TEAM 1  
17.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
18.   VAN WIJK Oscar VIKING KROON WILNIS  
19.   MERTENS Julian DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
20.   D´HONDT Jari KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
21.   PENNINCK Jens VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
22.   SPRANGERS Prem DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
23.   INKELAAR Kevin AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
24.   ROSSEEUW Robin MIXTE TEAM 2  
25.   DEBRUYNE Jens WIELERTEAM IEPER  
26.   DE JONGHE Jules WIELERTEAM IEPER  
27.   JOCQUÉ Jelle APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
28.   DUPONT Thibaut ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
29.   DE BEN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
30.   VAN OUDENHOVE Jovany MIXTE TEAM 1  
31.   CLAEYS Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
32.   DELERUE Pieterjan ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
33.   TAS Robbert WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW :00:43
34.   NEIRYNCK Jonas VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
35.   GEENS Sander KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
36.   DE PLUS Jasper APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
37.   VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
38.   ROOSEN Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
39.   LESCOUHIER Bert WIELERTEAM WAASLAND VZW  
40.   VAN IMPE Stef KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
41.   HERMANS Briek DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
42.   BAELE Glenn K.V.C. DEINZE VZW :00:53
43.   DE HAES Jorden KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :01:19
44.   DE SCHRYVER Jonas KSC DENDERSTREEK LABIEKES :04:15
45.   BERTRAND Dorian ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
46.   VAN STEENKISTE Goran WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE :06:25
47.   DEBUYSERE Wannes KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
48.   VANDEVYVERE Gauthier WIELERTEAM IEPER  
49.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :07:41
50.   VOOGT Danny VIKING KROON WILNIS :11:24
51.   LIND Tijmen VIKING KROON WILNIS  
52.   VAN DEN NEST Jeffrey KSC DENDERSTREEK LABIEKES  
53.   DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM  
54.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
55.   VAN DE VELDE Darwin KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
56.   PIETERS Dietger MIXTE TEAM 1 :13:54
57.   VERSCHAEVE Siebe WIELERTEAM IEPER  
58.   SMEYERS Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
59.   DAMEN Marnicq WSC HAND IN HAND BAAL  
60.   VANAUDENAERDE Jarne MIXTE TEAM 2  
61.   HERMAN Axel VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
62.   VAN MEIRHAEGHE Angelo WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
63.   DE LOOSE Arne RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM  
64.   DE WILDE Jonathan K.V.C. DEINZE VZW  
65.   VANGAMPELAERE Siebe WIELERTEAM IEPER  
66.   NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
67.   KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
68.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
69.   DESEURE Lars MIXTE TEAM 2 :18:54
70.   VAN DEN NEST Gregory KSC DENDERSTREEK LABIEKES :20:01

Ploegenklassement
1.     VISTAMEDIA HAMME 08:29:39
2.     K.V.C. DEINZE VZW  
3.     ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
4.     TEAM WALLONIE  
5.     ISOREX CYCLING TEAM  
6.     VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
7.     AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
8.     BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
9.     YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
10.     DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
11.     WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  
12.     KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
13.     KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
14.     WIELERTEAM WAASLAND VZW  
15.     WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  
16.     APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
17.     WIELERTEAM IEPER  
18.     ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW  
19.     MIXTE TEAM 1  
20.     KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE :00:43
21.     VIKING KROON WILNIS  
22.     SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
23.     WSC HAND IN HAND BAAL  
24.     DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
25.     KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
26.     KSC DENDERSTREEK LABIEKES :05:41
27.     RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM :11:24
28.     MIXTE TEAM 2 :19:12
29.     C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE :20:18

Gerelateerde artikels

Inmiddels hebben al 11 renners hun contract getekend bij EFC voor 2015. De renners zijn Piet Allegaert , Aimé de Gendt, Christophe Noppe, Maxime Farazijn, Benjamin Declercq, Jordi Warlop, Maxime De Poorter,  Dennis Delmotte , Gilles Loncin en Matthias Vandewalle.
Voor de Ommegang Prijs verschenen 46 juniores aan de start in het West-Vlaamse Vichte. "Tijdens de koers hebben we heel veel regen gehad daardoor werd de wedstrijd lastig. Naar het einde toe waren er veel aanvalspogingen maar 3 ronden van het einde was de beslissende vlucht. Eerst met 3 en daarna...
"Het was een lastige koers en er waren dus verschillende ontsnappingen maar de koers werd eigenlijk gemaakt door die Ier die heel sterk reed. Toen er 5 voorop reden zag ik dat het gevaarlijk was. Het waren niet de favorieten die mee waren maar het waren wel allemaal jongens die altijd koersen en...
Dennis Delmotte mocht vandaag voor de achtste keer het zegegebaar maken. Dennis zal volgend jaar aan de slag gaan bij EFC - Omega Pharma – Quick-Step. “Ik heb voor deze ploeg gekozen omdat de begeleiding zeer goed is. Ik vind het belangrijk dat er niet te veel druk gelegd word. Ik voelde mij...
Dennis Delmotte zal volgend jaar de overstap maken naar VL-Technics-Experza-Abutriek. Dennis zal er starten als derdejaars belofte. "Omdat ik Rudy een wreed aangename mens vind en omdat ik nu ook wel al 2 jaar belofte ben. Ik zie dat VL een topploeg is die ook goed in ploeg rijden en omdat ze...
In Kortrijk verschenen 101 juniores aan de start. Zannata Lotto CT Menen renner Dennis Delmotte behaalde zijn 8ste zege van het seizoen. “De koers bleef lang gesloten en ik had in het begin niet zo'n goede benen maar naar gelang de wedstrijd vorderde ging het beter. Er waren 6 renners weg en ik...