

Ellen Van Loy (dncs/pro 2012 ct) heeft in Steenhuffel ( Londerzeel) de veldrit op haar naam geschreven ze eindigde voor Katrien Thijs (up cyclingteam) en Joyce Vanderbeken ( wielerteam decock-woningbouw vandekerckhoven).
Zaterdag stond in Steenhuffel (Londerzeel ) de tweede manche van de Moedige Veldrijder op het programma, waar er ook zou gestreden worden voor het Provinciaal Kampioenschap.
Ook hier konden ze rekenen op een 13 tal Dames Elite weliswaar startend tussen de Junioren en een kleine hand vol Dames Jeugd die samen met de Nieuwelingen van start gingen.
Ellen Van Loy die net als in Kessel een super start nam, reed een zeer goede wedstrijd ondanks het super snelle parcour kon ze langzaam haar voorsprong uitbouwen, ook Katrien Thijs en Joyce Vanderbeken leken het juiste ritme te hebben gevonden, maar net zoals vorig weekend stond er geen naam op Ellen van Loy en pakt in Steenhuffel haar tweede zege.
Ook bij de Dames Jeugd werd er flink gekoerst, Axelle Bellaert ging als eerste dame het veld in maar Yenthe Boons was alert en ook Julia Boschker was op haar hoede, en gingen met 3 strijden maar Axelle ging op en over Julia en kon haar wagentje aanpikken bij Yenthe Boons, eens half koers plaatste Axelle een tempoversnelling maar deze vraag kon Yenthe niet beantwoorden.
Axelle kon haar voorsprong behouden en reed solo naar de eindmeet, eindwinst dus voor Axelle Bellaert maar Yenthe boons blijft leidster in het klassement van de Moedige Veldrijder.
Tine Verdeyen werd Provinciaal Kampioen!
Meer foto's: http://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157635426186106/