51e St. Martinusprijs: Robin Jacobs wint slotrit (foto's)

Door Kurt Vermeerbergen op 8 Jul 2014 - 08:53
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Met 123 renners (184 renners waren gestart op vrijdag) verschenen ze aan de start in de laatste rit maandag voor de 51e St. Martinusprijs in Kontich. De renners moesten 8 plaatselijk ronden van 13,9 kilometer afleggen.
Na de 1e ronde volgde de eerste knelpuntenspurt van de dag. Op deze moment was er een groepje van 3 weg. De punten waren voor de Duitser Max Worner gevolgd door Jens De Vos. In de 2e ronde volgde de eerste hergroepering van de dag. Bij het ingaan van de derde ronde won Robert Jageler de 2e knelpuntenspurt. In deze ronde waagde het duo Jouke Schelling en Sebastiaan Schmiedel hun kans. De twee kregen even later het gezelschap van Jonas Barnick, Daan Van Braght en Stijn Goolaerts. Het vijftal kreeg een 10 seconden op het peloton maar even later volgende weer een hergroepering. Bij ingaan van ronde 5 volgende de 3e en laatste knelpuntenspurt van de dag. Deze werd opnieuw gewonnen door Robert Jageler. Hij won ook het eindklassement van de knelpuntenspurten. Vanaf ronde 6 brak de wedstrijd pas echt los met enkele aanvallen van kleine groepjes. De eerste poging telde 5 renners met daarin Jarrid Janssens, Guillaume Seye, Oliver Maxwell, Julius Van Den Berg en Brent Tilborgh. Even later was het de beurt aan Oliver Maxwell opnieuw samen met Kevin Lambertin en Jeremias Van Der Wardt. In de laatste ronde volgde een nieuwe maar deze keer definitieve ontsnapping van 4 leiders. Eli Iserbyt, Robin Jacobs, Georg Zimmerman en Loïc Hennaux konden uitlopen tot 20 seconden op het peloton dat liet begaan (geen van deze 4 vormde een gevaar voor de podiumplaatsen in het eindklassement). In de spurt van deze 4 was DCM renner Robin Jacobs de snelste. Veldrijder Eli Iserbyt van het Telenet Fidea Cycling team werd 2e. De Duitser Georg Zimmerman mocht het dagpodium vervolledigen.
Foto's/ pictures: https://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157645153164908/

1.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM 02:38:00
2.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
3.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN  
4.   HENNAUX Loïc ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
5.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM :00:07
6.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT  
7.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN  
8.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
9.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
10.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
11.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
12.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
13.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR  
14.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
15.   WYTINCK Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
16.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM  
17.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
18.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
19.   SCHINNAGEL Johannes TEAM AUTO EDER BAYERN  
20.   VAN DALEN Damian WILLEBRORD WIL VOORUIT  
21.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
22.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
23.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM  
24.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM  
25.   VAN DER STELT Sjoerd WILTON CYCLING TEAM  
26.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM  
27.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST  
28.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
29.   VAN DE WIJGAART Axel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
30.   VERTESSEN Mathias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
31.   JURCZYK Marc GERMANY NATIONAL TEAM  
32.   BOSH Thomas DISTRICT ZUID-OOST  
33.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
34.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
35.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
36.   VAN DEN ENDEN Jesse WESTLAND WIL VOORUIT  
37.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK  
38.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT  
39.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM  
40.   VAN RIEL Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
41.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND  
42.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
43.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
44.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR  
45.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK  
46.   DECLEIR Gianni DCM CYCLING TEAM  
47.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
48.   LAMBERTIN Kevin BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
49.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
50.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
51.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT  
52.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
53.   MOORS Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
54.   WORNER Max MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
55.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST  
56.   DE GEUS Thomas WILTON CYCLING TEAM  
57.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
58.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN  
59.   VAN IERSEL Youri DISTRICT ZUID-OOST  
60.   DEBEER Samuel KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
61.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM  
62.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM  
63.   TIMMERMANS Justin VIKING KROON WILNIS  
64.   HEREMANS Thory BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
65.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
66.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND  
67.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS  
68.   KULLMER Philipp TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
69.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
70.   VAN BOST Victor ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
71.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
72.   GOOSSENS Kobe YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
73.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
74.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
75.   VERSCHUEREN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW  
76.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND  
77.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
78.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS  
79.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR  
80.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
81.   STEURBAUT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
82.   BARNICK Jonas MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
83.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN  
84.   MAXWELL Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
85.   HOCHEDER Michael TEAM AUTO EDER BAYERN  
86.   MINTJENS Frederic WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
87.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
88.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
89.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  
90.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
91.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
92.   KNOBEL Davy WILLEBRORD WIL VOORUIT  
93.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
94.   ADOLPHSEN Ole TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
95.   GOESENS Cedric BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
96.   WOLFFENBUTTEL Nils WILTON CYCLING TEAM  
97.   ROSAGER Oscar Bjorn TEAM BALLERUP JUNIOR  
98.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
99.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
100.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND  
101.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM  
102.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
103.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST  
104.   BELIS Gilles KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
105.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
106.   LOY Antoine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
107.   FREEMAN Robert TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT  
108.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
109.   VAN DONINK Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
110.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
111.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
112.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
113.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
114.   BOL Cees WESTLAND WIL VOORUIT :00:22
115.   SCHELLING Jouke VIKING KROON WILNIS  
116.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
117.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
118.   JACOBS Tevye KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
119.   DE VOS Jens BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :00:25
120.   VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM  
121.   CORDELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR  
122.   BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :02:13

Individueel klassement
1.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR 08:48:24
2.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS :00:05
3.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN :00:12
4.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM :00:26
5.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:29
6.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND :00:32
7.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM :00:33
8.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM :00:35
9.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM :00:36
10.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS :00:39
11.   SCHINNAGEL Johannes TEAM AUTO EDER BAYERN :00:41
12.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:50
13.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM  
14.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT :00:56
15.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
16.   MAXWELL Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:03
17.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
18.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:07
19.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :01:14
20.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :01:16
21.   VAN IERSEL Youri DISTRICT ZUID-OOST :01:20
22.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS :01:23
23.   VAN BOST Victor ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:36
24.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:38
25.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM :01:47
26.   HENNAUX Loïc ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:53
27.   VAN DER STELT Sjoerd WILTON CYCLING TEAM  
28.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:55
29.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :01:57
30.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:58
31.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W. :01:59
32.   TIMMERMANS Justin VIKING KROON WILNIS :02:00
33.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND :02:01
34.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
35.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
36.   WYTINCK Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM :02:02
37.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:04
38.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:06
39.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:09
40.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM :02:12
41.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :02:14
42.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR :02:16
43.   LOY Antoine ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :02:18
44.   MOORS Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
45.   BARNICK Jonas MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :02:24
46.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND  
47.   SCHELLING Jouke VIKING KROON WILNIS :02:27
48.   GOESENS Cedric BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :02:28
49.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :02:30
50.   GOOSSENS Kobe YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :02:31
51.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:32
52.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM :02:41
53.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR :02:48
54.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :02:52
55.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST :02:56
56.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :03:03
57.   WILLEMEN Kristof SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :03:14
58.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :03:15
59.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :03:16
60.   VANGORP Gill SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :03:19
61.   KULLMER Philipp TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :03:26
62.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT :03:38
63.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN :03:50
64.   VAN RIEL Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :03:59
65.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
66.   ROSAGER Oscar Bjorn TEAM BALLERUP JUNIOR :04:02
67.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK :04:05
68.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT :04:07
69.   DEBEER Samuel KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :04:08
70.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :04:12
71.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :04:15
72.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :04:19
73.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT :04:43
74.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :04:50
75.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :04:52
76.   MINTJENS Frederic WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :05:07
77.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :05:11
78.   HOCHEDER Michael TEAM AUTO EDER BAYERN  
79.   STEURBAUT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :05:15
80.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :05:23
81.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :06:53
82.   DE VOS Jens BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :06:55
83.   HEREMANS Thory BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :07:03
84.   VERSCHUEREN Robin WIELERTEAM WAASLAND VZW :07:22
85.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND :07:27
86.   CORDELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR :07:40
87.   ADOLPHSEN Ole TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :07:58
88.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM :08:55
89.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND :08:57
90.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST :08:58
91.   JURCZYK Marc GERMANY NATIONAL TEAM :09:23
92.   VAN DALEN Damian WILLEBRORD WIL VOORUIT :09:46
93.   LAMBERTIN Kevin BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT :10:07
94.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN :10:15
95.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST :10:18
96.   WORNER Max MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :10:35
97.   BOSH Thomas DISTRICT ZUID-OOST :10:54
98.   VAN DONINK Gianni YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :10:56
99.   VAN DEN ENDEN Jesse WESTLAND WIL VOORUIT :11:05
100.   BOL Cees WESTLAND WIL VOORUIT :11:14
101.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN :11:17
102.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM :11:18
103.   WOLFFENBUTTEL Nils WILTON CYCLING TEAM :11:35
104.   VANCOPPENOLLE Sem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :11:48
105.   DE GEUS Thomas WILTON CYCLING TEAM :11:50
106.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :11:57
107.   VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM  
108.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W. :12:10
109.   VERTESSEN Mathias W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :12:11
110.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM :12:21
111.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :12:29
112.   KNOBEL Davy WILLEBRORD WIL VOORUIT :12:47
113.   VAN DE WIJGAART Axel W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :13:31
114.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :13:44
115.   FREEMAN Robert TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :14:52
116.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :15:19
117.   BELIS Gilles KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :15:50
118.   BULCKE Peter WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :16:09
119.   DECLEIR Gianni DCM CYCLING TEAM :16:38
120.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :18:00
121.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :23:04
122.   JACOBS Tevye KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :24:51

Puntenklassement
1.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN 00:00:00 07
2.   VAN LEEUWEN Dennis WESTLAND WIL VOORUIT  
3.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR  
4.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
5.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
6.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
7.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
8.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
9.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM  
10.   JACOBS Robin DCM CYCLING TEAM  
11.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
12.   SHAW James SOUTH EAST CYCLING TEAM  
13.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
14.   DE DECKER Alfdan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
15.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
16.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
17.   GREGAARD Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR  
18.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
19.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN  
20.   KREDER Stefan WILLEBRORD WIL VOORUIT  
21.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
22.   HENNAUX Loïc ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
23.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
24.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM  
25.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM  
26.   VAN DEN BERGHE Jeroen DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
27.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT  
28.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
29.   ROSSLEIN Tobias TEAM AUTO EDER BAYERN  
30.   BAYLIS Thomas SOUTH EAST CYCLING TEAM  
31.   VAN ROOSBROECK Pieter KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
32.   SCHINNAGEL Johannes TEAM AUTO EDER BAYERN  
33.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
34.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
35.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM  
36.   MAXWELL Oliver SOUTH EAST CYCLING TEAM  
37.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM  
38.   CORDELL Mads TEAM ROSKILDE JUNIOR  
39.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS  
40.   WYTINCK Gianni AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
41.   GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
42.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
43.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
44.   VAN BOUWEL Ruben DCM CYCLING TEAM  
45.   VAN DER STELT Sjoerd WILTON CYCLING TEAM  
46.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK  
47.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
48.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
49.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
50.   VAN DALEN Damian WILLEBRORD WIL VOORUIT  

Tussenspurtklassement
1.   JAGELER Robert GERMANY NATIONAL TEAM 00:00:00 03
2.   FRANZ Marcel GERMANY NATIONAL TEAM  
3.   VAN DEN BERG Julius VIKING KROON WILNIS  
4.   WORNER Max MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
5.   MANDRYSCH John THURINGEN RADSPORT VERBAND  
6.   FRAHM Jasper GERMANY NATIONAL TEAM  
7.   DE VOS Jens BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
8.   PORZNER Manuel TEAM AUTO EDER BAYERN  
9.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
10.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
11.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
12.   AERTS Thijs YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  

Jongerenklassement
1.   FROLICH HONORE Mikkel TEAM ROSKILDE JUNIOR 08:48:24
2.   APPELT Leo GERMANY NATIONAL TEAM :00:26
3.   NIEUWPOORT Jelle VIKING KROON WILNIS :00:39
4.   GOEBEERT Pierre ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY :01:07
5.   GULICKX Max YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :01:16
6.   MENGOULAS Alex VIKING KROON WILNIS :01:23
7.   HENN Luca MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :01:57
8.   GOOLAERTS Stijn KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW :01:58
9.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W. :01:59
10.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:01
11.   MAGDEBURG Tobias THURINGEN RADSPORT VERBAND  
12.   VEBER William TEAM ROSKILDE JUNIOR  
13.   BOLLÉ Maxim DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :02:06
14.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:09
15.   VAN DER WARDT Jeremias TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT :02:14
16.   CRONQUIST Tim Vang TEAM BALLERUP JUNIOR :02:16
17.   ZEISE Paul THURINGEN RADSPORT VERBAND :02:24
18.   ESCRITT Jack SOUTH EAST CYCLING TEAM :02:41
19.   FALK Nicklas TEAM BALLERUP JUNIOR :02:48
20.   DE LOUWERE Stef DISTRICT ZUID-OOST :02:56
21.   CARTER Tom TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :03:03
22.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK :03:15
23.   ISERBYT Eli YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :03:16
24.   GINDHART Florian TEAM AUTO EDER BAYERN :03:50
25.   CROLLET Yari YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM :03:59
26.   LEFEBER Cédric SPORT EN MOEDIG GENK :04:05
27.   VAN DE MEER Noah WESTLAND WIL VOORUIT :04:07
28.   TREUBEL Pascal MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :04:12
29.   LEMBRECHTS Toon DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. :04:50
30.   JEHIN Kevin K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :04:52
31.   VAN BRAGT Daan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :05:11
32.   CHRISTIAENSEN Thomas K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. :05:23
33.   HAAG Aaron MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :06:53
34.   BURCHARDT Karl THURINGEN RADSPORT VERBAND :07:27
35.   BRAYBROOK Alexander SOUTH EAST CYCLING TEAM :08:55
36.   SCHMIEDEL Sebastian THURINGEN RADSPORT VERBAND :08:57
37.   BEKKERS Ruben DISTRICT ZUID-OOST :08:58
38.   METTIER Lex DISTRICT ZUID-OOST :10:18
39.   ZIMMERMAN Georg TEAM AUTO EDER BAYERN :11:17
40.   MALCHAREK Moritz GERMANY NATIONAL TEAM :11:18
41.   VAN TILBORGH Brent W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. :11:57
42.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W. :12:10
43.   PANIS Thibaut AVIA CRABBE CYCLING TEAM :12:21
44.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK :12:29
45.   LENZ Simon MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR :13:44
46.   VERMANT Jelle WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. :15:19
47.   ECKLES Bailey TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT :18:00
48.   KENDAL James SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG :23:04

Ploegenklassement
1.     TEAM AUTO EDER BAYERN 00:00:00
2.     TEAM ROSKILDE JUNIOR  
3.     VIKING KROON WILNIS  
4.     ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY  
5.     SOUTH EAST CYCLING TEAM  
6.     AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
7.     KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
8.     GERMANY NATIONAL TEAM  
9.     YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  
10.     DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
11.     THURINGEN RADSPORT VERBAND  
12.     MLP CYCLING TEAM RHEIN-NECKAR JUNIOR  
13.     BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
14.     TEAM BALLERUP JUNIOR  
15.     SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
16.     TEAM HANSEN WERBETECHNIK FRANKFURT  
17.     DISTRICT ZUID-OOST  
18.     WILLEBRORD WIL VOORUIT  
19.     DCM CYCLING TEAM  
20.     WESTLAND WIL VOORUIT  
21.     W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  
22.     KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW  
23.     WILTON CYCLING TEAM  
24.     WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  
25.     TEAM ROCKFORM JUNIOR DEVELOPMENT

Gerelateerde artikels

Gisteren werd het startschot gegeven van de vierdaagse van Kontich (53ste St. Martinusprijs) met een ploegentijdrit over 17,8km. De wedstrijd werd gewonnen door RWC Ahoy met een tijd van 21 min 34 seconden. Van Moer Logistics CT deed er één seconde langer over en werd hierdoor knap 2e. De...
De tweede rit in de vierdaagse van Kontich ging over een afstand van 129,9km. De wedstrijd werd gewonnen door de Mexicaan Luis Villalobos Hernandez. De Nederlander Daan Hole kwam als tweede over de finishlijn. Beste Belg werd Brent Van Moer op plaats 3. "Vandaag startte ik met 1sec achter op...
Robin Jacobs van het DCM Cycling Team kan terugblikken op een mooi seizoen als tweedejaars junior. Robin zal als belofte zijn studies en het wielrennen combineren. 1. Wat waren voor u de mooiste momenten van het seizoen? Voor mij was het mooiste moment toch wel de overwinning in Duffel. Dit was...
Op zondag stond er tijdens de 51ste Sint Martinusprijs een ploegentijdrit op het programma en in de namiddag nog een rit in lijn. Maxime De Poorter won de de rit in lijn en behaalde zo zijn 6e zege van het seizoen. "In finale rolde Wiebren Plovie de rode loper voor me uit in de massaspurt en...
Gisteren stond een rit in lijn op het programma op dag 2 van de 51ste St Martinus prijs. De wedstrijd over 128,3 kilometer werd gewonnen door de Nedelander Dennis Van Leeuwen. Hij kon zich samen met Wiebren Plovie, welke 2e werd, lichtjes afscheiden van het peloton. De pelotonspurt werd gewonnen...
De laatste rit van de vierdaagse van Kontich werd gewonnen door de Nederlander Tristan Rijsdijk. Na de wedstrijd waren de traditionele afsluitende podiums. "Ik voelde me de hele vierdaagse al heel sterk maar ik had nog niet echt een goeie uitslag gereden. Gisteren zat ik in de laatste km...