50ste Sint Martinusprijs (4daagse van Kontich): Europees kampioen tijdrijden Mathias Krigbaum onklopbaar (foto's)

Door Kurt Vermeerbergen op 6 Jul 2013 - 08:15
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Gisteren vond de start plaats van de 50ste Sint Martinusprijs (4daagse van Kontich). Aan de start 29 ploegen uit binnen-en buitenland. Traditioneel werd de 4daagse geopend met een tijdrit over 8,1 kilometer. Onze Belgische renners moesten opboksen tegen de winnaar van vorig jaar de Deen Mads Pedersen, welke 2e werd. Europees kampioen tijdrijden Mathias Krigbaum zette een knappe tijd neer van 10min. 13 en werd winnaar. Nederlander Stef Krul (3e plaats NK tijdrijden) mocht de 3e plaats innemen op het podium. Senne Leysen uit Tielen werd beste Belg met een 4e plaats en veroverde de trui van beste jongeren. Senne eindigde 19 seconden achter de Europees kampioen.
Foto's: http://www.flickr.com/photos/cyclingsite/sets/72157634498193909/
 

Rituitslag

AANTAL DEELNEMERS: 168

1
KRIGBAUM Mathias
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:10:13
2
PEDERSEN Mads
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:05
3
KRUL Stef
WSV EMMEN
00:00:12
4
LEYSEN Senne
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:00:19
5
VAN DER BEKEN Arno
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:22
6
BROER Milan
WILTON CYCLING TEAM
 
7
LOOIJ Andre
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
00:00:23
8
VAN DER DUIN Patrick
WSV EMMEN
00:00:24
9
GEERTS Jesse
DCM CYCLING TEAM
 
10
CLEPPE Nicolas
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
00:00:25
11
HERMANS Quinten
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
00:00:26
12
BUGTER Jasper
WILTON CYCLING TEAM
00:00:27
13
PLOVIE Wiebren
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
14
SCOTT Jacob
SOUTH EAST CYCLING TEAM
00:00:28
15
DE JONG Martijn
WILTON CYCLING TEAM
00:00:30
16
GOEREE Niels
WSV EMMEN
00:00:31
17
BOETS Ben
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
 
18
VAN DEN BERGHE Jeroen
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
 
19
POTZE Niels
WSV EMMEN
00:00:32
20
PIETTE Julien
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:33
21
JESPERS Seppe
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
 
22
VAN NIEUWPOORT Koen
WC DE WAARDRENNER
00:00:35
23
PLANCKAERT Emiel
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:36
24
PEDERSEN Casper
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:37
25
VAN DEN DOOL Kelvin
COMBINATIE ZUID HOLLAND
 
26
AERDEN Koen
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:38
27
JOSEPH Thomas
VISTAMEDIA HAMME
00:00:39
28
MENTEN Milan
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:40
29
VAN DEN BOGAERT Sem
WESTLAND WIL VOORUIT
00:00:41
30
MOODY Levi
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
31
VAN GUYSE Dominick
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:00:42
32
TOELEN Alex
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
33
MEERSSCHAERT Jeroen
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
 
34
KELLY Jake
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
35
DEPREZ Robbe
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
00:00:43
36
GREGAARD Jonas
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:44
37
DELMOTTE Dennis
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
38
JACOBS Robin
DCM CYCLING TEAM
00:00:46
39
ROLING Jerry
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
40
VAN IERSEL Youri
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
 
41
MARTENS Thom
COMBINATIE ZUID HOLLAND
00:00:47
42
DAATSELAAR Douwe
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
43
VAN MEIRVENNE Eloy
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
44
SHAW James
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
45
VEGTER Jeroen
WILTON CYCLING TEAM
00:00:48
46
VANGORP Gill
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
47
VERMET Joran
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
 
48
CORELL Mads
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:49
49
SLOOF Jordi
WC DE WAARDRENNER
 
50
VAN LEEUWEN Dennis
WESTLAND WIL VOORUIT
 
51
WASSENAAR Floris
VACANSOLEIL JUNIOREN
00:00:51
52
VAN DEN PLAS Jelle
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
53
COLPAERT Gianni
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:52
54
VAN DRIESSCHE Wannes
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
 
55
BOS Thomas
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
 
56
VERTENTEN Jens
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:00:53
57
HALLIE Joey
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
58
VAN DEN BOSSCHE Angelo
VISTAMEDIA HAMME
00:00:54
59
STAS Brecht
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
60
GESERICK Ocko
WILTON CYCLING TEAM
00:00:55
61
JAKOBSEN Fabio
COMBINATIE ZUID HOLLAND
 
62
ROMMENS Jonas
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
63
SPIERINGS Julian
VACANSOLEIL JUNIOREN
 
64
LEHAEN Dries
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
65
STIJGER Mark
WESTLAND WIL VOORUIT
 
66
VAN ROOSBROECK Pieter
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
 
67
KIVITS Marc
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
00:00:56
68
BRIESEN Brent
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
 
69
TALEN Jordi
COMBINATIE ZUID HOLLAND
 
70
POULSEN Jonas
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:57
71
ROELANTS Laurenz
DCM CYCLING TEAM
00:00:58
72
GOOSSENS Kobe
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
 
73
DE POORTER Maxime
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
74
VERHULST Pauwel
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
 
75
BOL Cees
WESTLAND WIL VOORUIT
00:00:59
76
WILLIAMS Stephen
WALES
 
77
BOUTTÉ Jordy
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:01:00
78
VAN ROOSBROECK Arne
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
79
VORSSELMANS Jan
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
80
WILTSHIRE Joe
WALES
 
81
DUPONT Kevin
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
00:01:01
82
VERHEES Joep
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
 
83
COOLS Brent
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
 
84
JANS Noah
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:01:02
85
WEBBER Mitchell
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
86
BRUYNS Lotar
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
00:01:03
87
WOLFFENBUTTEL Nils
WILTON CYCLING TEAM
 
88
BERCKMANS Jens
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
89
DEGROOTE Jonas
VISTAMEDIA HAMME
 
90
MAIN Kent
SOUTH AFRICA
00:01:04
91
VAN DER KLUNDERT Pim
VACANSOLEIL JUNIOREN
 
92
MICHIELSEN Joran
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
93
CORNELLISE Mitchell
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
94
DEBOUDT Kelvin
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
 
95
MIDDELBURG Twan
WESTLAND WIL VOORUIT
 
96
KLOECK Dario
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
00:01:05
97
BUNNING Jorn
VACANSOLEIL JUNIOREN
 
98
HAGELSTEENS Laurens
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:01:06
99
OWEN James
WALES
 
100
VLUYMANS Janic
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
 
101
COOLS Gilles
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
102
GORRENS Seppe
VISTAMEDIA HAMME
00:01:07
103
ALKEMADE Flip
COMBINATIE ZUID HOLLAND
 
104
VAN HECKE Elias
VISTAMEDIA HAMME
 
105
TIMMERMANS Justin
WSV EMMEN
 
106
LENTING Etienne
WC DE WAARDRENNER
00:01:08
107
DEN DAS Koen
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
108
DE DECKER Alfdan
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
 
109
JANSSENS Jochen
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:01:09
110
LIEVENS Siebe
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:01:10
111
POELVOORDE Arne
VISTAMEDIA HAMME
 
112
VAN CANEGEM Timo
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:01:11
113
MINTEN Kevin
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
 
114
GOEREE Rick
WSV EMMEN
 
115
DE DONDER Wito
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
116
NOBUS Kevin
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
117
VAN DONINK Gianni
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
00:01:12
118
VENTER Ivan
SOUTH AFRICA
00:01:13
119
BULCKE Peter
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
 
120
KOENIG Sam
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
00:01:14
121
DECLEIR Gianni
DCM CYCLING TEAM
00:01:15
122
VANDERAERDEN Massimo
DCM CYCLING TEAM
00:01:16
123
VAN DEN ENDEN Jesse
WESTLAND WIL VOORUIT
00:01:17
124
TORRE Zane
ROKFORM / ROCK N ROAD
00:01:19
125
VAN DIJK Jasper
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
00:01:21
126
VAN DALEN Damien
VACANSOLEIL JUNIOREN
00:01:22
127
EPPENGA Jeroen
WC DE WAARDRENNER
 
128
VAN ENGELAND Wouter
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
129
MECHANT Benjamin
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:01:23
130
VAN ARK Alexander
WC DE WAARDRENNER
 
131
DACHY Mattijs
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
132
KRAMER Patrick
COMBINATIE ZUID HOLLAND
00:01:24
133
MUYLLE Jeroen
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
134
LAMBERTIN Kevin
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
 
135
VAN DEN BORNE Tom
DCM CYCLING TEAM
00:01:25
136
BAELEN Juul
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
137
DE BOD Stefan
SOUTH AFRICA
00:01:26
138
DE WINTER Jeroen
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:01:27
139
ANTHONISSEN Michiel
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:01:28
140
JOOSTE Chris
SOUTH AFRICA
 
141
PYFFEROEN Matthias
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
00:01:31
142
GOOSSENAERTS Auren
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
143
VANQUICKENBORNE Andreas
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
144
CALLENS Leonard
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:01:32
145
POELEMANS Nick
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
 
146
LOVIBOND Gwyn
WALES
00:01:33
147
PERSOON Pieter
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
148
VERTESSEN Mathias
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:01:35
149
VAN DESSEL Jonas
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
150
DE BOECK James
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
 
151
MAHAN Avi
ROKFORM / ROCK N ROAD
00:01:37
152
GOESSENS Cedric
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:01:42
153
NIJS Jorg
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:01:43
154
COETZER Marchell
SOUTH AFRICA
00:01:48
155
RIZZA Andre
ROKFORM / ROCK N ROAD
 
156
VANCOPPENOLLE Sem
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
00:01:49
157
JORDAN Jarred
ROKFORM / ROCK N ROAD
00:01:51
158
KNOBEL Davy
VACANSOLEIL JUNIOREN
 
159
D´HAENE Austin
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:01:54
160
COBBAERT Florian
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:01:58
161
HERREBOSCH Andreas
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:01:59
162
WILHELM Sander
WC DE WAARDRENNER
00:02:00
163
GHYSELS Pieter
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:02:04
164
VAN ASWEGEN Juandre
SOUTH AFRICA
00:02:09
165
BELIS Gilles
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:02:18
166
MAES Jonas
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:02:19
167
VAN DESSEL Witse
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
00:02:35

Individueel klassement

AANTAL DEELNEMERS: 168

1
KRIGBAUM Mathias
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:10:13
2
PEDERSEN Mads
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:05
3
KRUL Stef
WSV EMMEN
00:00:12
4
LEYSEN Senne
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:00:19
5
VAN DER BEKEN Arno
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:22
6
BROER Milan
WILTON CYCLING TEAM
 
7
LOOIJ Andre
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
00:00:23
8
VAN DER DUIN Patrick
WSV EMMEN
00:00:24
9
GEERTS Jesse
DCM CYCLING TEAM
 
10
CLEPPE Nicolas
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
00:00:25
11
HERMANS Quinten
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
00:00:26
12
BUGTER Jasper
WILTON CYCLING TEAM
00:00:27
13
PLOVIE Wiebren
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
14
SCOTT Jacob
SOUTH EAST CYCLING TEAM
00:00:28
15
DE JONG Martijn
WILTON CYCLING TEAM
00:00:30
16
GOEREE Niels
WSV EMMEN
00:00:31
17
BOETS Ben
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
 
18
VAN DEN BERGHE Jeroen
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
 
19
POTZE Niels
WSV EMMEN
00:00:32
20
PIETTE Julien
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:33
21
JESPERS Seppe
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
 
22
VAN NIEUWPOORT Koen
WC DE WAARDRENNER
00:00:35
23
PLANCKAERT Emiel
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:36
24
PEDERSEN Casper
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:37
25
VAN DEN DOOL Kelvin
COMBINATIE ZUID HOLLAND
 
26
AERDEN Koen
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:38
27
JOSEPH Thomas
VISTAMEDIA HAMME
00:00:39
28
MENTEN Milan
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:40
29
VAN DEN BOGAERT Sem
WESTLAND WIL VOORUIT
00:00:41
30
MOODY Levi
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
31
VAN GUYSE Dominick
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:00:42
32
TOELEN Alex
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
33
MEERSSCHAERT Jeroen
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
 
34
KELLY Jake
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
35
DEPREZ Robbe
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
00:00:43
36
GREGAARD Jonas
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:44
37
DELMOTTE Dennis
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
38
JACOBS Robin
DCM CYCLING TEAM
00:00:46
39
ROLING Jerry
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
40
VAN IERSEL Youri
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
 
41
MARTENS Thom
COMBINATIE ZUID HOLLAND
00:00:47
42
DAATSELAAR Douwe
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
43
VAN MEIRVENNE Eloy
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
44
SHAW James
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
45
VEGTER Jeroen
WILTON CYCLING TEAM
00:00:48
46
VANGORP Gill
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
47
VERMET Joran
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
 
48
CORELL Mads
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:49
49
SLOOF Jordi
WC DE WAARDRENNER
 
50
VAN LEEUWEN Dennis
WESTLAND WIL VOORUIT
 
51
WASSENAAR Floris
VACANSOLEIL JUNIOREN
00:00:51
52
VAN DEN PLAS Jelle
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
53
COLPAERT Gianni
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:52
54
VAN DRIESSCHE Wannes
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
 
55
BOS Thomas
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
 
56
VERTENTEN Jens
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:00:53
57
HALLIE Joey
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
58
VAN DEN BOSSCHE Angelo
VISTAMEDIA HAMME
00:00:54
59
STAS Brecht
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
60
GESERICK Ocko
WILTON CYCLING TEAM
00:00:55
61
JAKOBSEN Fabio
COMBINATIE ZUID HOLLAND
 
62
ROMMENS Jonas
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
63
SPIERINGS Julian
VACANSOLEIL JUNIOREN
 
64
LEHAEN Dries
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
 
65
STIJGER Mark
WESTLAND WIL VOORUIT
 
66
VAN ROOSBROECK Pieter
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
 
67
KIVITS Marc
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
00:00:56
68
BRIESEN Brent
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
 
69
TALEN Jordi
COMBINATIE ZUID HOLLAND
 
70
POULSEN Jonas
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:57
71
ROELANTS Laurenz
DCM CYCLING TEAM
00:00:58
72
GOOSSENS Kobe
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
 
73
DE POORTER Maxime
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
74
VERHULST Pauwel
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
 
75
BOL Cees
WESTLAND WIL VOORUIT
00:00:59
76
WILLIAMS Stephen
WALES
 
77
BOUTTÉ Jordy
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:01:00
78
VAN ROOSBROECK Arne
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
79
VORSSELMANS Jan
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
80
WILTSHIRE Joe
WALES
 
81
DUPONT Kevin
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
00:01:01
82
VERHEES Joep
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
 
83
COOLS Brent
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
 
84
JANS Noah
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:01:02
85
WEBBER Mitchell
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
86
BRUYNS Lotar
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
00:01:03
87
WOLFFENBUTTEL Nils
WILTON CYCLING TEAM
 
88
BERCKMANS Jens
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
89
DEGROOTE Jonas
VISTAMEDIA HAMME
 
90
MAIN Kent
SOUTH AFRICA
00:01:04
91
VAN DER KLUNDERT Pim
VACANSOLEIL JUNIOREN
 
92
MICHIELSEN Joran
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
93
CORNELLISE Mitchell
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
94
DEBOUDT Kelvin
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
 
95
MIDDELBURG Twan
WESTLAND WIL VOORUIT
 
96
KLOECK Dario
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
00:01:05
97
BUNNING Jorn
VACANSOLEIL JUNIOREN
 
98
HAGELSTEENS Laurens
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:01:06
99
OWEN James
WALES
 
100
VLUYMANS Janic
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
 
101
COOLS Gilles
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
102
GORRENS Seppe
VISTAMEDIA HAMME
00:01:07
103
ALKEMADE Flip
COMBINATIE ZUID HOLLAND
 
104
VAN HECKE Elias
VISTAMEDIA HAMME
 
105
TIMMERMANS Justin
WSV EMMEN
 
106
LENTING Etienne
WC DE WAARDRENNER
00:01:08
107
DEN DAS Koen
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
108
DE DECKER Alfdan
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
 
109
JANSSENS Jochen
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:01:09
110
LIEVENS Siebe
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:01:10
111
POELVOORDE Arne
VISTAMEDIA HAMME
 
112
VAN CANEGEM Timo
WIELERTEAM WAASLAND VZW
00:01:11
113
MINTEN Kevin
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
 
114
GOEREE Rick
WSV EMMEN
 
115
DE DONDER Wito
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
116
NOBUS Kevin
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
117
VAN DONINK Gianni
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
00:01:12
118
VENTER Ivan
SOUTH AFRICA
00:01:13
119
BULCKE Peter
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
 
120
KOENIG Sam
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
00:01:14
121
DECLEIR Gianni
DCM CYCLING TEAM
00:01:15
122
VANDERAERDEN Massimo
DCM CYCLING TEAM
00:01:16
123
VAN DEN ENDEN Jesse
WESTLAND WIL VOORUIT
00:01:17
124
TORRE Zane
ROKFORM / ROCK N ROAD
00:01:19
125
VAN DIJK Jasper
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
00:01:21
126
VAN DALEN Damien
VACANSOLEIL JUNIOREN
00:01:22
127
EPPENGA Jeroen
WC DE WAARDRENNER
 
128
VAN ENGELAND Wouter
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
129
MECHANT Benjamin
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:01:23
130
VAN ARK Alexander
WC DE WAARDRENNER
 
131
DACHY Mattijs
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
132
KRAMER Patrick
COMBINATIE ZUID HOLLAND
00:01:24
133
MUYLLE Jeroen
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
 
134
LAMBERTIN Kevin
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
 
135
VAN DEN BORNE Tom
DCM CYCLING TEAM
00:01:25
136
BAELEN Juul
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
137
DE BOD Stefan
SOUTH AFRICA
00:01:26
138
DE WINTER Jeroen
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:01:27
139
ANTHONISSEN Michiel
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:01:28
140
JOOSTE Chris
SOUTH AFRICA
 
141
PYFFEROEN Matthias
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
00:01:31
142
GOOSSENAERTS Auren
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
 
143
VANQUICKENBORNE Andreas
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
144
CALLENS Leonard
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:01:32
145
POELEMANS Nick
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
 
146
LOVIBOND Gwyn
WALES
00:01:33
147
PERSOON Pieter
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
148
VERTESSEN Mathias
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:01:35
149
VAN DESSEL Jonas
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
150
DE BOECK James
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
 
151
MAHAN Avi
ROKFORM / ROCK N ROAD
00:01:37
152
GOESSENS Cedric
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:01:42
153
NIJS Jorg
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:01:43
154
COETZER Marchell
SOUTH AFRICA
00:01:48
155
RIZZA Andre
ROKFORM / ROCK N ROAD
 
156
VANCOPPENOLLE Sem
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
00:01:49
157
JORDAN Jarred
ROKFORM / ROCK N ROAD
00:01:51
158
KNOBEL Davy
VACANSOLEIL JUNIOREN
 
159
D´HAENE Austin
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:01:54
160
COBBAERT Florian
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:01:58
161
HERREBOSCH Andreas
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:01:59
162
WILHELM Sander
WC DE WAARDRENNER
00:02:00
163
GHYSELS Pieter
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:02:04
164
VAN ASWEGEN Juandre
SOUTH AFRICA
00:02:09
165
BELIS Gilles
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:02:18
166
MAES Jonas
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:02:19
167
VAN DESSEL Witse
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
00:02:35

Puntenklassement

AANTAL DEELNEMERS: 168

1
KRIGBAUM Mathias
TEAM ROSKILDE JUNIOR
30
2
PEDERSEN Mads
TEAM ROSKILDE JUNIOR
25
3
KRUL Stef
WSV EMMEN
21
4
LEYSEN Senne
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
18
5
VAN DER BEKEN Arno
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
16
6
BROER Milan
WILTON CYCLING TEAM
15
7
LOOIJ Andre
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
14
8
VAN DER DUIN Patrick
WSV EMMEN
13
9
GEERTS Jesse
DCM CYCLING TEAM
12
10
CLEPPE Nicolas
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
11
11
HERMANS Quinten
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
10
12
BUGTER Jasper
WILTON CYCLING TEAM
9
13
PLOVIE Wiebren
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
8
14
SCOTT Jacob
SOUTH EAST CYCLING TEAM
7
15
DE JONG Martijn
WILTON CYCLING TEAM
6
16
GOEREE Niels
WSV EMMEN
5
17
BOETS Ben
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
4
18
VAN DEN BERGHE Jeroen
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
3
19
POTZE Niels
WSV EMMEN
2
20
PIETTE Julien
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
1

Jongerenklassement

AANTAL DEELNEMERS: 168

1
LEYSEN Senne
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:10:32
2
VAN DER BEKEN Arno
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:03
3
PLOVIE Wiebren
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:08
4
VAN DEN BERGHE Jeroen
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:12
5
JESPERS Seppe
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
00:00:14
6
PLANCKAERT Emiel
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:17
7
PEDERSEN Casper
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:18
8
JOSEPH Thomas
VISTAMEDIA HAMME
00:00:20
9
MENTEN Milan
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:21
10
MOODY Levi
SOUTH EAST CYCLING TEAM
00:00:22
11
TOELEN Alex
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:00:23
12
GREGAARD Jonas
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:25
13
DELMOTTE Dennis
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
 
14
JACOBS Robin
DCM CYCLING TEAM
00:00:27
15
VAN IERSEL Youri
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
 
16
MARTENS Thom
COMBINATIE ZUID HOLLAND
00:00:28
17
DAATSELAAR Douwe
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
18
SHAW James
SOUTH EAST CYCLING TEAM
 
19
VANGORP Gill
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:00:29
20
VERMET Joran
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
 
21
CORELL Mads
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:00:30
22
VAN LEEUWEN Dennis
WESTLAND WIL VOORUIT
 
23
BOS Thomas
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
00:00:33
24
HALLIE Joey
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
00:00:34
25
VAN DEN BOSSCHE Angelo
VISTAMEDIA HAMME
00:00:35
26
JAKOBSEN Fabio
COMBINATIE ZUID HOLLAND
00:00:36
27
SPIERINGS Julian
VACANSOLEIL JUNIOREN
 
28
VAN ROOSBROECK Pieter
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
 
29
BRIESEN Brent
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:37
30
TALEN Jordi
COMBINATIE ZUID HOLLAND
 
31
GOOSSENS Kobe
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
00:00:39
32
DE POORTER Maxime
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
 
33
BOL Cees
WESTLAND WIL VOORUIT
00:00:40
34
WILLIAMS Stephen
WALES
 
35
WILTSHIRE Joe
WALES
00:00:41
36
VERHEES Joep
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
00:00:42
37
BERCKMANS Jens
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:00:44
38
MAIN Kent
SOUTH AFRICA
00:00:45
39
VAN DER KLUNDERT Pim
VACANSOLEIL JUNIOREN
 
40
MICHIELSEN Joran
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
41
CORNELLISE Mitchell
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
 
42
KLOECK Dario
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
00:00:46
43
BUNNING Jorn
VACANSOLEIL JUNIOREN
 
44
ALKEMADE Flip
COMBINATIE ZUID HOLLAND
00:00:48
45
VAN HECKE Elias
VISTAMEDIA HAMME
 
46
TIMMERMANS Justin
WSV EMMEN
 
47
DE DECKER Alfdan
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:49
48
JANSSENS Jochen
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:00:50
49
LIEVENS Siebe
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:00:51
50
MINTEN Kevin
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
00:00:52
51
VAN DONINK Gianni
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
00:00:53
52
VENTER Ivan
SOUTH AFRICA
00:00:54
53
BULCKE Peter
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
 
54
KOENIG Sam
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
00:00:55
55
DECLEIR Gianni
DCM CYCLING TEAM
00:00:56
56
VAN DEN ENDEN Jesse
WESTLAND WIL VOORUIT
00:00:58
57
VAN DALEN Damien
VACANSOLEIL JUNIOREN
00:01:03
58
EPPENGA Jeroen
WC DE WAARDRENNER
 
59
VAN ARK Alexander
WC DE WAARDRENNER
00:01:04
60
LAMBERTIN Kevin
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:01:05
61
VAN DEN BORNE Tom
DCM CYCLING TEAM
00:01:06
62
BAELEN Juul
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
63
DE BOD Stefan
SOUTH AFRICA
00:01:07
64
DE WINTER Jeroen
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:01:08
65
GOOSSENAERTS Auren
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:01:12
66
VANQUICKENBORNE Andreas
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
67
LOVIBOND Gwyn
WALES
00:01:14
68
VERTESSEN Mathias
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:01:16
69
VAN DESSEL Jonas
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
 
70
DE BOECK James
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
 
71
GOESSENS Cedric
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:01:23
72
RIZZA Andre
ROKFORM / ROCK N ROAD
00:01:29
73
VANCOPPENOLLE Sem
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
00:01:30
74
KNOBEL Davy
VACANSOLEIL JUNIOREN
00:01:32
75
D´HAENE Austin
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:01:35
76
COBBAERT Florian
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:01:39
77
WILHELM Sander
WC DE WAARDRENNER
00:01:41
78
BELIS Gilles
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:01:59
79
MAES Jonas
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:02:00
80
VAN DESSEL Witse
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
00:02:16

Ploegenklassement

AANTAL DEELNEMERS: 168

1
 
TEAM ROSKILDE JUNIOR
00:31:21
2
 
WSV EMMEN
00:00:25
3
 
WILTON CYCLING TEAM
00:00:37
4
 
VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
00:00:40
5
 
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
00:00:49
6
 
AVIA CRABBE CYCLING TEAM
00:00:54
7
 
KON. BALEN B.C. V.Z.W.
00:01:08
8
 
SOUTH EAST CYCLING TEAM
00:01:09
9
 
VIKING WATERLAND KROON WILNIS
00:01:14
10
 
KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
00:01:16
11
 
DCM CYCLING TEAM
00:01:26
12
 
COMBINATIE ZUID HOLLAND
00:01:37
13
 
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
00:01:43
14
 
WESTLAND WIL VOORUIT
 
15
 
WC DE WAARDRENNER
00:01:50
16
 
SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND
00:01:52
17
 
VISTAMEDIA HAMME
00:01:54
18
 
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
00:02:04
19
 
WIELERTEAM WAASLAND VZW
 
20
 
VACANSOLEIL JUNIOREN
00:02:08
21
 
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
00:02:09
22
 
CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
00:02:18
23
 
WALES
00:02:23
24
 
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
00:02:38
25
 
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
00:02:58
26
 
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW
00:03:01
27
 
SOUTH AFRICA
 
28
 
NAPOLEON GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
00:03:44
29
 
ROKFORM / ROCK N ROAD

Gerelateerde artikels

Zondagmorgen stond er de individuele tijdrit op het programma voor de 149 juniores op de vierdaagse van Kontich. De zege ging naar Brent Van Moer met een tijd van 14:41 over een afstand van 11,7 km. De Nederlander Rens Tulner werd 2e op 7 seconden van Brent. Luis Ricardo Villalobos Hernandez de...
Zaterdag 6 juli stonden er nog 167 renners klaar voor een wedstrijd van 126,2 km. Ze maakten eerst een grote ronde via Duffel en Sint-Katelijne-Waver om dan af te sluiten met nog 2 plaatselijke ronden. In de eerste kilometers kregen we een spervuur van demarrages. Zo kregen we even een viertal...
  Op de 2de dag van de ster van Zuid Limburg stond er een korte tijdrit van 10km op het programma. Het was een golvend parcours met net voor de laatste km nog een klimmetje, om dan in dalende lijn naar de aankomst te vliegen. Na de 10de renner stond er een klepper in de startblokken. Het was...
De laatste rit van de vierdaagse van Kontich werd gewonnen door de Nederlander Tristan Rijsdijk. Na de wedstrijd waren de traditionele afsluitende podiums. "Ik voelde me de hele vierdaagse al heel sterk maar ik had nog niet echt een goeie uitslag gereden. Gisteren zat ik in de laatste km...
Tijdens de persvoorstelling van Steeds Vooraan Kontich werd er al even vooruit geblikt naar de editie 2016 van de Sint-Martinusprijs. Ploegen uit Denemarken, Duitsland, Zwitserland, Engeland, Finland, Cyprus, Zuid-Afrika, België, Nederland, USA en Schotland hebben zich reeds ingeschreven voor...
De Deen Mathias Krigbaum zal volgend jaar in de kleuren aan de start verschijnen van Lotto Belisol U23. Mathias heeft beslist om volledig voor de weg te gaan. "That's because this team will give me a really good racing programme. Next year i will go 100% for the road. I think i can develop by...