Tienen Zepperen Selectie

afbeelding van Kristof Bruers
Door Kristof Bruers op 28 Feb 2013 - 20:54
Printvriendelijke versieVerstuur per e-mail

Cube - Spie - Douterloigne CT               Avia Crabbé Cycling Team             Sport en Steun Leopoldsburg
1. Braet Dieter                                        1. Luyckx Brent                              1. Lehaen Dries        
2. Bressinck Stef                                     2. Vandikkelen Mathias                     2. Genicot Lorens
3. Goeman Jasper                                    3. Winandy Fabian                          3. Vangorp Gilles
4.Timmermans Tom                                 4. Planckaert Emiel                          4. Toelen Alex  
5. Van Mol Caine                                      5. Wouters Enzo                            5. Geerts Bjarne
6. Willems Thimo                                     6. Piette Julien                               6. Van Uytsel Tomas

 
Hand in Hand Tremelo                          Melbotech Cycling Team
1. Cuypers Senne                                    1. Wouters Beau  
2. Vervoort Seppe                                   2. Hennaux Loic
3. Heylen Kevin                                       3. Sergooris Junior
4. Carels Jasper                                       4. Degheldere Jory
5. Baes Jordy                                          5. Arnuots Jasper
6. Philips Stijn                                         6. Quintelier Gianni  

">

<p>Hieronder vind je de selectie van een aantal ploegen die zondag starten aan de junioren wedstrijd: Tienen - Zepperen</p>
<p><span style="text-decoration: underline;"><strong>DCM Cycling Team </strong></span>                            <strong><span style="text-decoration: underline;">Cureghem Sportief  </span></strong>                   <span style="text-decoration: underline;"><strong>Zanatta Lotto Cycling</strong> <strong>Team</strong><br /></span>1. Geerts Jesse                                    1. Moons Steven                          1. Clauw John-Rose<br />2. Goos Yannick                                   2. Ceurens Raphael                       2. Debuy Anthony<br />3. Jansen Brent                                   3. Ringoot Gilles                            3. De Ketele Angelo<br />4. Relaes Jacob                                    4. Dannau Jim                              4. De Smaels Cil<br />5. Jacobs Robin                                   5. Van Vaerenbergh Beau              5. Moeleker Ivar<br />6. Lauwers Senne                                6. De Roock Jens                         6. Wytinck Gianni</p>
<p><span style="text-decoration: underline;"><strong>Team Gaverzicht Matexi  </strong></span>                  <span style="text-decoration: underline;"><strong>Balen BC </strong></span>                                     <span style="text-decoration: underline;"><strong>Davo Cycling</strong> <strong>Team</strong><br /></span>1. Bruyns Lotar                                    1. Van Opstal Thomas                    1. Houlmont Matthias<br />2. De Greef Jordi                                 2. Van Roosbroeck Arne                  2. Dedecker Alfdan<br />3. Polfliet Jan-Baptist                            3. Verstrepen Dries                        3. Aerden Koen<br />4. Van Meerhaeghe Robin                     4. Leynen Thomas                         4. Vanbeethoven Matthias <br />5. Vansteenkiste Bright                        5. Van Dingenen Jordi                     5. Briesen Brent<br />6. Vandewalle Kenneth                        6. Hoefkens Lennert                       6. Menten Milan</p>
<p><span style="text-decoration: underline;"><strong>De Kastelse Durvers </strong></span>                         <span style="text-decoration: underline;"><strong>CT Keukens Buysse</strong></span>                          <span style="text-decoration: underline;"><strong>De Demerspurters</strong> <br /></span>1. De Proost Jasper                              1. Legrand Django                              1. Van Der Elst Kjell<br />2. Van den Bosch Jasper                       2. Catelijn Gieljan                                2. Geets Dean<br />3. Heyns Dennis                                   3. Buysse Jos                                     3. Haspeslagh Lander<br />4. Ooms Joren                                     4. Dobbelaere Joachim                        4. Pardon Ward  <br />5. Coolen Yves                                    5. De Buck Diego                                5. Verbist Gilles <br />                                                         6. Mortier Lenny                                 6. Wouters Jarin</p>
<div class="_38 direction_ltr"><span style="text-decoration: underline;"><strong>Cube - Spie - Douterloigne CT</strong></span>               <span style="text-decoration: underline;"><strong>Avia Crabbé Cycling Team</strong></span>            <span style="text-decoration: underline;"><strong> Sport en Steun</strong><strong> Leopoldsburg</strong><strong><br /></strong></span>1. Braet Dieter                                        1. Luyckx Brent                              1. Lehaen Dries         <br />2. Bressinck Stef                                     2. Vandikkelen Mathias                     2. Genicot Lorens <br />3. Goeman Jasper                                    3. Winandy Fabian                          3. Vangorp Gilles <br />4.Timmermans Tom                                 4. Planckaert Emiel                          4. Toelen Alex  <br />5. Van Mol Caine                                      5. Wouters Enzo                            5. Geerts Bjarne <br />6. Willems Thimo                                     6. Piette Julien                               6. Van Uytsel Tomas</div>
<div class="_38 direction_ltr"> </div>
<div class="_38 direction_ltr"><span style="text-decoration: underline;"><strong>Hand in Hand Tremelo</strong></span>                          <span style="text-decoration: underline;"><strong>Melbotech Cycling Team</strong></span></div>
<div class="_38 direction_ltr">1. Cuypers Senne                                    1. Wouters Beau  <br />2. Vervoort Seppe                                   2. Hennaux Loic<br />3. Heylen Kevin                                       3. Sergooris Junior<br />4. Carels Jasper                                       4. Degheldere Jory<br />5. Baes Jordy                                          5. Arnuots Jasper<br />6. Philips Stijn                                         6. Quintelier Gianni  </div>